eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Urządzenia wielofunkcyjne Sharp MX-4070N, MX-3570N i MX-3070N

Urządzenia wielofunkcyjne Sharp MX-4070N, MX-3570N i MX-3070N

2016-01-13 14:40

Urządzenia wielofunkcyjne Sharp MX-4070N, MX-3570N i MX-3070N

Praca w biurze © fot. mat. prasowe

Sharp wprowadził na rynek trzy nowe modele kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych, których zadaniem jest usprawnienie pracy w małych i średnich przedsiębiorstwach – MX-4070N, MX-3570N i MX-3070N. Modele różnią się szybkością druku (40, 35 lub 30 stron na minutę), z kolei wszystkie posiadają technologię Office Direct Print, intuicyjny interfejs oraz funkcję drukowania w systemie druku podążającego.
Dzięki wykorzystaniu inteligentnych technologii, takich jak Office Direct Print do obsługi plików MS Office oraz zaawansowanej łączności z chmurą, nowe urządzenia umożliwiają łatwe udostępnianie informacji. Zapewniają także swobodę i elastyczność wydruku z osobistych urządzeń mobilnych pracowników.

Urządzenia Sharp, dzięki wbudowanemu czujnikowi ruchu, automatycznie wychodzą z trybu uśpienia, gdy czujnik wykryje zbliżającego się użytkownika. Użytkownicy mają możliwość wydruku plików Microsoft Office bezpośrednio z pamięci USB. Ruchomy ekran dotykowy LCD 10,1 cala z uproszczonym interfejsem użytkownika pozwala na intuicyjną nawigację w menu i wygodną personalizację przy użyciu funkcji „przeciągnij i upuść”. W razie wątpliwości co do sposobu działania jakiejś funkcji, można w każdej chwili wyświetlić instrukcję obsługi na ekranie urządzenia. Dodatkową zaletą jest szybkie skanowanie OCR do przeszukiwalnego pliku PDF lub MS Office.

Urządzenia posiadają nową funkcję drukowania w systemie druku podążającego, pozwalającą na przesłanie dokumentów do głównego urządzenia wielofunkcyjnego, a następnie wydrukowanie go na dowolnym urządzeniu w sieci. Funkcja ta może obsługiwać do pięciu urządzeń podłączonych do sieci bez konieczności korzystania z serwera druku. Administratorzy IT docenią również funkcję blokady tonera, tzn. ustawienia poziomu tonera, przy którym pojemnik zostanie automatycznie wysunięty, co pozwoli w pełni wykorzystać materiały.

fot. mat. prasowe

Praca w biurze

Nowe modele urządzeń Sharp stworzone zostały z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: