eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Drukowanie z komórki

Drukowanie z komórki

2003-08-28 00:33

Drukowanie z komórki

© fot. mat. prasowe

Canon wypuścił kolejną drukarkę, która umożliwia wydruk zdjęć z telefonu komórkowego, przesłanych bezprzewodowo pomiędzy urządzeniami przez port podczerwieni.

Przeczytaj także: Mini drukarka do komórek

fot. mat. prasowe

Canon PIXUS 50i, to atramentowa drukarka wielkości notebooka, która umożliwia wydruk zdjęć wykonanych aparatem fotograficznym wbudowanym w telefon komórkowy, bez konieczności podpinania jakichkolwiek kabli. Jedyne co użytkownik musi zrobić to umieścić obydwa urządzenia w pobliżu siebie (w zasięgu działania portu komunikacyjnego), wyświetlić wybrane zdjęcie i uruchomić transmisję w podczerwieni z menu telefonu. PIXUS 50i może także drukować maile lub zawartość książki adresowej, na papierze w formacie A4.

PIXUS 50i drukuje zdjęcia na specjalnym papierze w formacie karty kredytowej, lub na większych arkuszach o wymiarach 89x 127mm, jednak w odpowiednio mniejszym rozmiarze. Niestety drukarka nie umożliwia ustawiania kolorów. Czas wydruku jest zależny od rozmiarów zdjęcia i nie przekracza kilku minut. Niestety, w trakcie przesyłania zdjęcia użytkownik ma zablokowaną możliwość odbierania przychodzących rozmów.
Przeczytaj także: Kolejna komórkowa drukarka Kolejna komórkowa drukarka

oprac. : 4Press

Więcej na ten temat: drukarki do komórek

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: