eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Heyah 01 z podwojonym pakietem gigabajtów

Heyah 01 z podwojonym pakietem gigabajtów

2022-05-27 00:55

Heyah 01 z podwojonym pakietem gigabajtów

Nowa oferta Heyah 01 z podwojonym pakietem gigabajtów © pixabay.com

Wystartowała nowa oferta Heyah 01, a w niej pakiet 40 GB internetu, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, które można aktywować za 29,99 zł miesięcznie. Za pierwsze 30 dni klienci zapłacą symboliczną złotówkę.

Przeczytaj także: Heyah 01 startuje z nową ofertą subskrypcyjną

Do Heyah 01 mogą dołączyć również klienci innych ofert na kartę: T-Mobile na kartę, Heyah na kartę oraz Internet na kartę i w prosty sposób przenieść swój numer do Heyah 01. Aby to zrobić, wystarczy zalogować się na swój numer na stronie www.heyah.pl/Heyah01 i zamówić wybraną subskrypcję. Jedną z opcji jest pakiet 20 GB internetu za 1 zł przez pierwsze 30 dni, a następne za 19,99 zł – w nim oczywiście użytkownicy otrzymują tez nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y.

Dla tych, którzy potrzebują jeszcze więcej internetu na co dzień, przygotowany został podwojony pakiet gigabajtów - paczka 40 GB za 29,99 zł miesięcznie. W ofercie tej użytkownicy oczywiście mają nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, aby swobodnie kontaktować się z rodziną i bliskimi. Za pierwsze 30 dni korzystania z tej usługi klienci zapłacą tylko symboliczną złotówkę.

fot. pixabay.com

Nowa oferta Heyah 01 z podwojonym pakietem gigabajtów

W nowej ofercie subskrypcyjnej Heyah 01 40 GB internetu, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y można aktywować za 29,99 zł miesięcznie, zaś za pierwsze 30 dni klienci zapłacą tylko symboliczną złotówkę.


Subskrypcja Heyah 01 aktywuje się automatycznie, co oznacza, że klient, nic nie musi instalować, aby ją uruchomić. Aby korzystanie z usług Heyah 01 było jeszcze przyjemniejsze, można łatwo zarządzać swoim kontem, sprawdzać faktury czy zmieniać podpiętą kartę płatniczą w aplikacji „Moja Heyah”.

Co ważne, klienci migrujący z taryf na kartę w T-Mobil i Heyah mogą korzystać z dotychczasowej karty SIM. Z kolei nowi użytkownicy muszą najpierw odebrać kartę, by móc korzystać z oferty subskrypcyjnej.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: