eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › myPhone 1075 znów w Biedronce za 99 zł

myPhone 1075 znów w Biedronce za 99 zł

2016-01-21 11:40

myPhone 1075 znów w Biedronce za 99 zł

myPhone 1075 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

21 stycznia do wszystkich sklepów sieci Biedronka, trafił ponownie telefon myPhone 1075 wraz z kartą startową tuBiedronka. Nawiązując do ogromnego zainteresowania zestawem myPhone 1075, polski producent telefonów komórkowych ponawia ofertę promocyjną.

Przeczytaj także: Telefon myPhone 1075 już w Biedronce

myPhone 1075 charakteryzuje się nieskomplikowaną obsługą i prostą funkcjonalnością. Wyróżnia się dużym kolorowym wyświetlaczem o przekątnej 2,2 cala, który jest czytelny nawet dla osób starszych. Książka telefoniczna z fotokontaktami, daje możliwość przypisania dedykowanego zdjęcia do danej osoby. Proste i obrazkowym menu sprawia, iż obsługa urządzenia jest intuicyjna i nieskomplikowana. Zwiększona szerokość telefonu, ułatwia trzymanie go w dłoni.

Z myślą o dojrzałych użytkownikach, na tylnej części obudowy umieszczono został znany z poprzednich urządzeń tej serii - przycisk SOS. Pozwala on na uzyskanie szybkiego połączenia alarmowego. Istnieje możliwość konfigurowania, aż pięciu numerów, do których w razie potrzeby, trafi stosowna informacja z prośbą o pomoc.

Telefon posiada baterię o pojemności 700 mAh, która pozwala na 10 dni pracy w trybie czuwania oraz do ok. 4,5 godzin rozmów. W zestawie znajduje się stacja dokująca, która ułatwia proces ładowania. Urządzenie dodatkowo zostało wyposażone w odtwarzać audio, radio FM, zegar, alarm, organizer, kalendarz oraz latarkę.

fot. mat. prasowe

Telefon myPhone 1075

21 stycznia do wszystkich sklepów sieci Biedronka, trafił telefon myPhone 1075 wraz z kartą startową tuBiedronka.


MyPhone 1075 dostępny jest od dzisiaj w sklepach sieci Biedronka w cenie 99 zł. Telefon sprzedawany jest w kolorze białym i szarym.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: