eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › myPhone Q-Smart Black Edition i klasyczny FLIP 3 w Biedronce

myPhone Q-Smart Black Edition i klasyczny FLIP 3 w Biedronce

2017-07-11 11:54

myPhone Q-Smart Black Edition i klasyczny FLIP 3 w Biedronce

FLIP 3 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (5)

W Biedronce dostępne są dwa modele telefonów marki myPhone - 5-calowy smartfon Q-Smart Black Edition i klasyczny telefon FLIP 3 z klapką. Telefony będą dostępne od 10 do 23 lipca lub do wyczerpania zapasów.

Przeczytaj także: Smartfon myPhone Q-Smart II w Biedronce

myPhone Q-Smart Black Edition to smartfon o eleganckim designie, ze smukłą obudową w kolorze głębokiej czerni, z metalowym tyłem i srebrnymi wstawkami. Ma 5-calowy wyświetlacz z technologią In-Plane Switching, która zapenia jeszcze większe kąty widzenia i bardziej rzeczywiste kolory niż tradycyjne ekrany. Smartfon został wyposażony w aparat o matrycy 5 Mpx z autofocusem i doświetlającą diodą LED oraz przedni aparat VGA, który pozwoli wykonać selfie i nawiązać wygodne połączenia wideo.

Smartfon Q-Smart Black Edition wyposażony został w chipset Spreadtrum SC7731C z czterordzeniowym procesorem o taktowaniu 1,2 GHz i 1 GB pamięci RAM. Smartfon posiada 8 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia jej o 32 GB za pomocą karty microSD. Q-Smart ma litowo-jonowy akumulator 2000 mAh zapewniający do 6 godzin nieprzerwanych rozmów, albo do 7 dni działania w trybie czuwania.

fot. mat. prasowe

myPhone Q-Smart Black Edition - front

myPhone Q-Smart Black Edition ma 5-calowy wyświetlacz z technologią In-Plane Switching.


Wbudowany moduł 3G zapewnia dostęp do internetu i korzystanie z przeglądarki WWW, ulubionych aplikacji czy poczty e-mail. Inne funkcjonalności smartfona to: Dual SIM, GPS, Wi-Fi, Bluetooth i radio FM.

fot. mat. prasowe

myPhone Q-Smart Black Edition - tył

Smartfon został wyposażony w aparat o matrycy 5 Mpx z autofocusem i doświetlającą diodą LED.


Q-Smart Black Edition pracuje pod kontrolą najnowszego systemu Android 7.0 Nougat z certyfikacją GMS (Google Mobile Services), potwierdzającą, że model spełnia wytyczne Google dotyczące przystosowania urządzenia jak i oprogramowania pod system Android.

myPhone FLIP 3 to prosty w obsłudze telefon klawiszowy z klapką, która zapewnia nie tylko ochronę ekranu, lecz też łatwość obsługi urządzenia. Przez jej otwarcie/zamknięcie, możliwe jest bowiem odbieranie i kończenie połączeń telefonicznych.

fot. mat. prasowe

FLIP 3 - otwarty

Telefon ma 2,4-calowy czytelny i kolorowy ekran z obrazkowym menu oraz duże i ergonomiczne klawisze.


Telefon ma 2,4-calowy czytelny i kolorowy ekran z obrazkowym menu oraz duże i ergonomiczne klawisze, z funkcją szybkiego wybierania. Ma także dodatkowy, niewielki ekran na obudowie, wyświetlający ikony notyfikacji informujące o przyjściu wiadomości sms, nieodebranym połączeniu oraz o statusie radia FM.

fot. mat. prasowe

FLIP 3 złożony

Klapka zapewnia nie tylko ochronę ekranu, lecz też łatwość obsługi urządzenia.


myPhone FLIP 3 posiada aparat fotograficzny VGA (0,3 Mpx) i baterię o pojemności 900 mAh, która, jak zapewnia producent, gwarantuje do 4,5 godzin ciągłych rozmów albo do 8 dni pracy w trybie czuwania. Wewnętrzną pamięć telefonu 32 MB można rozszerzyć o dodatkowe 16 GB, dzięki karcie microSD. Model ma również latarkę, przycisk SOS, moduł Bluetooth i radio FM oraz inne przydatne funkcjonalności takie jak: odtwarzacz audio, zegar, alarm, kalkulator, a także kalendarz i Dual SIM.

Smartfon myPhone Q-Smart Black Edition w czarnej wersji kolorystycznej (cena 299 zł) a także klasyczny telefon myPhone FLIP 3 (cena 129 zł), dostępne są we wszystkich sklepach sieci Biedronka od 10 do 23 lipca lub do wyczerpania zapasów.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: