eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Kindle - czytnik ebooków księgarni Amazon

Kindle - czytnik ebooków księgarni Amazon

2007-09-12 01:40

Księgarnia Amazon.com zapowiedziała wypuszczenie na rynek urządzenia służącego do czytania eBooków. Miniaturowy, ultracienki panel LCD, pozwoli pobierać książki bezpośrednio z Amazon, łącząc się z Internetem za pomocą WiFi.
Amerykański gigant na rynku książki, postanowił samodzielnie włączyć się do walki o młodego czytelnika, zafascynowanego efektami cyfrowymi i grami wideo. Kindle ma w założeniu łączyć klasyczny druk, z najnowszymi technologiami, aby wzbudzić u najmłodszych miłość do książek.

Dostęp do bazy online Amazon oznacza przeszło 700 tys. tytułów. Ponadto, według zapowiedzi amerykańskiej księgarni, dla użytkowników Kindle dostępna będzie również część subskrybowanych czasopism. Jak na razie nieznana jest technologia z której korzystał będzie reader.

Przewidywana cena to 400-500$.

oprac. : 4Press

Zobacz także


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.