eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Smartfony moto x4 i moto z2 Force

Smartfony moto x4 i moto z2 Force

2017-09-01 13:16

Smartfony moto x4 i moto z2 Force

Smartfony moto x4 i moto z2 Force © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (6)

Firma Lenovo za pośrednictwem swojej spółki zależnej Motorola Mobility, zaprezentowała w Berlinie dwa nowe smartfony - moto x4, a także moto z2 Force wraz z najnowszymi Moto Mods - modułem kamery 360 Camera Moto Mod.

moto x4


Smartfon moto x4 ma obudowę o konturze 3D z ramką z anodowanego aluminium, a jego ekran zabezpiecza przed zadrapaniami szkło Corning Gorilla Glass. Smartfon ma konstrukcję odporną na działanie wody spełniającą normę IP68. Chroni ona urządzenie przed skutkami przypadkowego zalania, zachlapania, czy nawet utopienia w kałuży.

moto x4 została wyposażona w inteligentny aparat, który dzięki nowej funkcji wykrywania punktów orientacyjnych pełni funkcję okna na świat i umożliwia zarówno skanowanie wizytówek, jak i animowanie selfie przy użyciu Filtrów Twarzy.

Połączenie dwóch aparatów 12 MP i 8 MP w tylnej kamerze z zaawansowanym oprogramowaniem i technologią Autofocus Pixel, pozwala tworzyć profesjonalne zdjęcia, a przedni aparat 16 MP z adaptacyjnym trybem słabego oświetlenia i nową funkcją Panoramicznego Selfie umożliwia robienie autoportretów na zupełnie nowym poziomie.

Smartfon moto x4 wyposażono w akumulator o pojemności 3000 mAh.

fot. mat. prasowe

moto x4

Smartfon moto x4 ma obudowę o konturze 3D z ramką z anodowanego aluminium.


Z urządzeniem zintegrowano usługę Amazon Alexa i aby z niej korzystać nie trzeba nawet odblokowywać ekranu. Ze smartfonem można połączyć w jednym momencie cztery urządzenia za pomocą Bluetooth i korzystać z komend głosowych.

Korzystanie z moto x4 ułatwia dodatkowo funkcja Moto Key, dzięki której z poziomu telefonu lub laptopa można uzyskać dostęp do witryn internetowych zabezpieczonych hasłem poprzez skan linii papilarnych, a funkcja szyfrowania zapewnia ochronę najważniejszych danych.

moto z2 Force


Smartfon moto z2 Force ma ekran Quad HD AMOLED o przekątnej 5,5 cala odporny na pęknięcia i stłuczenia. Smukła obudowa wykonana została z aluminium serii 7000.

Smartfon można naładować w kilka minut z ładowarką TurboPower. Układ Qualcomm Snapdragon 835 wyróżnia się wydajnością, szybkością reakcji i transmisji danych, co umożliwia szybkie pobieranie dużych plików i aplikacji oraz płynne odtwarzanie filmów i muzyki.

fot. mat. prasowe

moto z2 Force - tył

moto z2 wyposażono w dwa aparaty.


moto z2 wyposażono w dwa aparaty. Każdy z nich o rozdzielczości 12 MP - jeden czarno-biały i jeden kolorowy - współdziałają, tworząc najwyższej jakości zdjęcia. Można do nich dodać także efekt rozmycia tła lub pierwszego planu, a także uchwycić prawdziwą głębię ostrości.

fot. mat. prasowe

Smartfony moto z2 Force

Smukła obudowa wykonana została z aluminium serii 7000.


Model moto z2 Force posiada najnowsze Ulepszenia Moto, takie jak Nocny Wyświetlacz, Polecenia Głosowe Moto, oraz czytnik linii papilarnych umieszczony na przodzie urządzenia. Nowa moto z jest kompatybilna z modułami Moto Mods, dlatego użytkownicy mogą zmienić ją w kamerę 360°, konsolę do gier, głośnik stereo, projektor, zwiększyć zapas energii i wiele więcej.

fot. mat. prasowe

moto z2 Force - ekran

Smartfon moto z2 Force ma ekran Quad HD AMOLED o przekątnej 5,5 cala


Moto 360 Camera


Wystarczy przyłożyć moduł kamery 360 Camera Moto Mod do dowolnego smartfona moto z, aby stworzyć kamerę 360-stopni, która zarejestruje wszystko co dzieje się dookoła. Jednym naciśnięciem przycisku można rozpocząć interaktywne nagrywanie obrazu w 360-stopniach w rozdzielczości 4K z realistycznym dźwiękiem 3D, odpowiadającym kierunkowi oglądania obrazu.

fot. mat. prasowe

Moto 360 Camera

Wystarczy przyłożyć moduł kamery 360 Camera Moto Mod do dowolnego smartfona moto z, aby stworzyć kamerę 360-stopni, która zarejestruje wszystko co dzieje się dookoła.


Zaawansowane oprogramowanie do edycji umożliwia dostosowywanie nagranego materiału do potrzeb użytkowników, a gotowe zdjęcia i filmy są proste w udostępnianiu w serwisach społecznościowych prosto z aplikacji Zdjęcia Google.

Dostępność i ceny


Smartfon moto x4 będzie dostępny w Polsce od października w cenie 1799 zł.
Moduł Moto 360 Camera będzie dostępny w Polsce od października w cenie 1199 zł.
Smartfon moto z2 Force będzie dostępny w Europie od września w cenie od €799.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 1

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Duet Na Kartę w Plus

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: