eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Monitor BenQ ZOWIE XL2430

Monitor BenQ ZOWIE XL2430

2016-09-14 08:51

Monitor BenQ ZOWIE XL2430

Monitor BenQ ZOWIE XL2430 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

BenQ ZOWIE XL2430 to 24 calowy monitor Full HD 144Hz dla profesjonalnych graczy, który jest już dostępny w Polsce. Monitor ma matrycę TN z 1 ms czasem reakcji GtG, jasności 350 cd/m2 i kontraście 1000:1. Został wyposażony w niemigoczące podświetlenie ekranu, szybki, programowalny przełącznik trybów pracy, funkcję korekcji widoczności szczegółów w cieniach oraz 20 stopniową regulację jaskrawości kolorów.
Nowy, okrągły szybki przełącznik trybów pracy (S Switch) jest jeszcze wygodniejszy w obsłudze. Jest on wyposażony w trzy przyciski, co pozwala dostosować i zapisać ustawienia monitora np. do pracy, gry i rozrywki. Pokrętło przewijania umożliwia szybką zmianę ustawień OSD (menu ekranowe) eliminując żmudny proces regulacji ustawień monitora. Płynne przełączanie pomiędzy ustawieniami monitora jest szybkie i proste.

20 stopniowa regulacja jaskrawości (jasności) kolorów – dostępna w menu ekranowym (OSD) pozwala na szybkie i powtarzalne ustawienie najlepszej jaskrawości (jasności) kolorów, dostosowanego do indywidualnych przyzwyczajeń i preferencji gracza.

Precyzyjne i powtarzalne ustawienie położenia ekranu. XL2430 umożliwia precyzyjną regulacje wysokości położenia ekranu – 14 poziomów wskazywanych dobrze widocznym markerem w zakresie 140 mm. Regulacja pochylenia matrycy do przodu i do tyłu aż do 20°, w prawo i w lewo o 45° oraz obrót ekranu (pivot) do pozycji pionowej znakomicie ułatwiają dobór najlepszej pozycji ekranu.

fot. mat. prasowe

BenQ ZOWIE XL2430 - przód

Monitor ma matrycę TN z 1 ms czasem reakcji GtG.


Funkcja Black eQualizer „rozjaśnia” cienie czyli pozwala widzieć więcej szczegółów w ciemnych partiach np. pola walki nie powodując jednocześnie „wypalania” szczegółów w najjaśniejszych partiach obrazu.

fot. mat. prasowe

BenQ ZOWIE XL2430 dla graczy

Regulacja wysokości i pochylenia ekranu zwiększy komfort graczy.


Monitor wyposażono w gniazda D-Sub, DVI-DL, HDMIx2, DP1.2 i słuchawkowe (jack).

Cena i gwarancja. Monitor BenQ dostępny jest w sugerowanej cenie detalicznej 1699 zł i ma 36 miesięczną gwarancję producenta typu door-to-door.

oprac. : eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: monitor BenQ, BenQ ZOWIE, monitory, BenQ

Oceń

0 1

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: