eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościGospodarkaRaporty i prognozyPolskie firmy narzekają na absurdy prawne › Kiedy przepisy będą sprzyjać prowadzeniu działalności gospodarczej i tworzeniu przedsiębiorstw?

Polskie firmy narzekają na absurdy prawne

2012-10-15 00:15

Z okazji I Kongresu Rzetelnych Firm niemal 10 tys. przedsiębiorców zapytano o wpływ absurdów polskiego prawa na funkcjonowanie ich firm. Wyniki nie napawają optymizmem. Prawie 89 proc. polskich przedsiębiorstw mogłoby zarabiać więcej i działać efektywniej, gdyby przepisy prawne były bardziej przyjazne. Połowa przedsiębiorców sądzi, ... Przejdź do artykułu ›

Pokaz slajdów: odświeżaj automatycznie co sek

Kiedy przepisy będą sprzyjać prowadzeniu działalności gospodarczej i tworzeniu przedsiębiorstw? Według ponad połowy zapytanych firm najwcześniej za 8-10 lat można się spodziewać realnej poprawy w sytuacji polskich przedsiębiorstw