eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościKomunikaty firm › Sklep erotyczny N69.pl zwycięzcą tegorocznego Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo

Sklep erotyczny N69.pl zwycięzcą tegorocznego Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo

2021-12-01 11:59

Sklep erotyczny N69.pl zwycięzcą tegorocznego Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo

Sklep erotyczny N69.pl zwycięzcą tegorocznego Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Komunikat PR

Za nami już 12. edycja rankingu najlepszych sklepów internetowych według przeglądarki Ceneo. W tym roku wyłoniono zwycięzców aż 15 kategorii, którzy oceniani byli na podstawie jakości obsługi klienta oraz przebiegu transakcji: od zakupu, po odbiór paczki. Jak zwykle ranking powstał na podstawie opinii konsumentów, którzy przystąpili do wypełnienia ankiet pozakupowych. Co ciekawe, wśród sklepów objętych Programem Zaufanych Opinii znalazł się m.in. butik erotyczny n69.pl, który wyróżnia się wyjątkową ofertą na tle swojej konkurencji. Co przekonało klientów do tej marki?

Najlepszy butik erotyczny według konsumentów


Butik internetowy n69.pl zwyciężył w kategorii “Styl życia”, w której pokonał wiele sklepów z różnych branż. To pierwsze w historii rankingu zwycięstwo sklepu erotycznego, dlatego też brakowało dedykowanej kategorii nagrody. Zwycięstwo to wynik indywidualnego podejścia oraz profesjonalnej obsługi klienta na każdym etapie zakupów. W efekcie sklep działający na rynku dopiero 3 lata pokonał ogromną konkurencję, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży e-commerce. Tytuł najlepszego sklepu erotycznego online to z pewnością efekt bogatej oferty oraz odpowiedzi na potrzeby współczesnych konsumentów:

W n69.pl od zawsze dbamy o komfort naszych klientów, którzy w razie wszelkich wątpliwości mogą skontaktować się z naszym zespołem. Doskonałym tego przykładem jest chat na stronie, za pośrednictwem którego nasza konsultantka odpowiada na wszelkie pytania oraz pomaga w doborze gadżetów erotycznych. Mamy również świadomość, że wielu klientów ceni sobie dyskrecję, dlatego wszystkie zamówienia pakowane są w pudełka bez nazwy sklepu. Dodatkowo oferujemy naszym gościom ekspresową wysyłkę produktów - jeśli dokonają zakupu do godziny 16, to przesyłka opuszcza magazyn jeszcze tego samego dnia - mówi pani Kamila Hrecka z n69.pl.

fot. mat. prasowe

Najlepszy sklep erotyczny roku 2021 dba o klienta na każdym etapie procesu zakupowego

Poza fachowym wsparciem oraz dyskretną i błyskawiczną wysyłką, zapewnia również darmowy zwrot aż do 100 dni za pośrednictwem paczkomatów InPost.Najlepszy sklep erotyczny roku 2021 dba o klienta na każdym etapie procesu zakupowego. Poza fachowym wsparciem oraz dyskretną i błyskawiczną wysyłką, zapewnia również darmowy zwrot aż do 100 dni za pośrednictwem paczkomatów InPost. Ponadto, klienci mogą wybierać spośród bogatej oferty gadżetów erotycznych, które pochodzą od uznanych producentów międzynarodowych. Zanim jednak określony produkt pojawi się w asortymencie internetowego sklepu erotycznego, musi przejść przez kilkuetapowy proces weryfikacji:

Nasza oferta zbudowana jest wyłącznie w oparciu o produkty renomowanych marek. Pragniemy, aby wszystkie gadżety erotyczne były nie tylko źródłem nowych doznań, ale jednocześnie gwarancją bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. Dlatego bardzo długo i starannie weryfikujemy każdy produkt, który ma trafić do naszego sklepu. Bierzemy pod uwagę nie tylko zdrowie i zadowolenie naszych klientów, ale również kwestie takie, jak ekologia. Dzięki temu możliwy jest recykling użytych materiałów oraz baterii - dodaje pani Kamila.

Sklep erotyczny inny niż wszystkie


Od początku misja sklepu erotycznego n69.pl nie sprowadzała się tylko do komfortowych i satysfakcjonujących zakupów. Butik doceniany jest również za swoje zaangażowanie w sferę edukacji seksualnej oraz rozmaite akcje społeczne. Misją tego erotycznego sklepu internetowego jest dzielenie się wiedzą oraz inspirowanie swoich odbiorców do odkrywania nowych doznań. Doskonałym tego przykładem są m.in. rozmaite recenzje, instrukcje oraz artykuły poradnikowe, z którymi można zapoznać się na stronie butiku.

fot. ceneo.pl

Sklep erotyczny inny niż wszystkie

Od początku misja sklepu erotycznego n69.pl nie sprowadzała się tylko do komfortowych i satysfakcjonujących zakupów. Butik doceniany jest również za swoje zaangażowanie w sferę edukacji seksualnej oraz rozmaite akcje społeczne.Pragnęliśmy stworzyć elegancki sklep erotyczny, którego dotychczas nie znaleźliśmy na polskim rynku, a więc pozbawiony kiczu i tanich rozwiązań. Dodatkowo w ramach naszej działalności chcemy dzielić się wiedzą, dzięki czemu nasi odbiorcy mogą odkrywać swoją seksualność i uczyć się na nowo odczuwania przyjemności - mówi pani Kamila Hrecka.

Co ciekawe, najlepszy sklep erotyczny online według Ceneo wspiera obecnie fundację Avalon, która działa na rzecz edukacji seksualnej w naszym kraju. W wyniku tej współpracy n69.pl był partnerem tegorocznej konferencji Sekson, która ma na celu zmianę stereotypów i dostarczenie rzetelnej wiedzy w zakresie życia intymnego osób niepełnosprawnych. Co więcej, część pieniędzy z zamówień w butiku trafia na konto Avalon. Warto również dodać, że najlepszy sklep erotyczny aktywnie wspiera również organizacje dla zwierząt np. OTOZ Animals.

oprac. : Komunikat PR

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: