eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościGospodarkaInwestycje › Palio Office Park A w Gdańsku z pozwoleniem na użytkowanie

Palio Office Park A w Gdańsku z pozwoleniem na użytkowanie

2021-02-26 12:20

Palio Office Park A w Gdańsku z pozwoleniem na użytkowanie

Palio Office Park A - wizualizacja 2 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Pierwszy z ośmiu budynków, które mają powstać w ramach projektu Palio Office Park w Gdańsku został już oddany do użytkowania. Biurowiec jest zlokalizowany na terenie Stoczni Gdańskiej i dostarczy na trójmiejski rynek 16,6 tys. GLA.

Przeczytaj także: Kompleks biurowy NORDEA HOUSE i Green Corner

Palio Office Park to nasza pierwsza inwestycja w Trójmieście. Tym bardziej cieszymy się z tego, że Budynek A może się już w pełnej krasie zaprezentować Gdańszczanom i stanowi obietnicę przemiany tego fragmentu miasta. Cel, jaki postawiła sobie Cavatina to stworzenie nowoczesnej, zaawansowanej technologicznie przestrzeni do pracy, z zachowaniem szacunku dla historii i uprzedniej funkcji obecnych terenów budowy, a wcześniej Stoczni Gdańskiej. Koncentrujemy się na dużych projektach zlokalizowanych w największych i najbardziej perspektywicznych polskich miastach. Dzięki temu w ciągu zaledwie 5 lat osiągnęliśmy status największego polskiego dewelopera biurowego, proponując miastotwórcze i dopasowane do lokalnych uwarunkowań rozwiązania. - Tomasz Zydorek, Leasing Director, Cavatina Holding

fot. mat. prasowe

Palio Office Park A - wizualizacja 1

W kompleksie przewidziane są liczne lokale gastronomiczne i usługowe, w tym: kantyna, przedszkole z zewnętrznym placem zabaw, placówka medyczna, kawiarnia, sklep spożywczy


Palio Office Park w Gdańsku to kompleks biurowo-usługowy, w ramach którego powstanie osiem budynków o łącznej powierzchni biurowej i rekreacyjnej 90 tys. mkw. W kompleksie przewidziane są liczne lokale gastronomiczne i usługowe, w tym: kantyna, przedszkole z zewnętrznym placem zabaw, placówka medyczna, kawiarnia, sklep spożywczy itp.

Budynek A, który jako pierwszy został oddany do użytku, jest w procesie certyfikacji BREEAM na poziomie Excellent. Ponadto w obliczu pandemii, Cavatina postanowiła zapewnić najemcom i użytkownikom swoich obiektów poczucie pełnego bezpieczeństwa wdrażając w swoich projektach biurowych rozwiązania spełniające wymogi najnowszego standardu International Building Institute – WELL Health-Safety Rating, który przyznawany jest powierzchniom biurowym, zapewniającym minimalizację ryzyka przenoszenia chorób, a także tworzenie bezpiecznych, sprzyjających dobremu zdrowiu miejsc pracy. Cavatina Holding podpisała już umowę najmu z Medicover Integrated Clinical Services na ponad 1,1 tys. mkw.

fot. mat. prasowe

Palio Office Park A - wizualizacja 2

Biurowiec zlokalizowany na terenie Stoczni Gdańskiej dostarczy na trójmiejski rynek 16,6 tys. GLA.


Kompleks Palio Office Park będzie wyposażony w system „Integral” czyli nowoczesne narzędzie technologiczne do zarządzania przestrzenią biurową i samym biurem. Rozwiązanie zapewni najemcom budynków dostęp do kompleksowych jak i spersonalizowanych planów przestrzeni, możliwość rejestracji recepcyjnej, zarządzania salami konferencyjnymi i dostępnymi miejscami parkingowymi.


oprac. : eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2020

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: