eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Dysk Kingston KC400 SSD dla użytkowników biznesowych

Dysk Kingston KC400 SSD dla użytkowników biznesowych

2016-01-11 11:53

Dysk Kingston KC400 SSD dla użytkowników biznesowych

Dysk Kingston KC400 SSD - opakowanie © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Firma Kingston Digital Europe Co LLP wprowadza do swojej oferty dysk stworzony z myślą o użytkownikach biznesowych – Kingston SSD KC400. Zapewnia on nie tylko zwiększone bezpieczeństwo dzięki takim programom jak SmartECC czy SmartRefresh, lecz również szybkość i wydajność.

Przeczytaj także: Kingston: nowy dysk SSD

Dysk KC400 powinien sprawdzić się w każdym, zarówno małym, średnim, jak i dużym przedsiębiorstwie, gdyż posiada szereg zabezpieczeń, takich jak oprogramowanie SmartECC (ochrona danych) oraz SmartRefresh (ochrona przed błędami odczytu). Co ważne, dysk jest również w stanie odzyskać dane, które nie zostały zapisane przez użytkownika w chwili niespodziewanego wyłączenia komputera. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanego kontrolera Phison PS3110, KC400 gwarantuje wysoką niezawodność i wydajność pozwalającą na komfortową pracę.
Nasz najnowszy dysk SSD KC400 został od podstaw zaprojektowany z myślą o bardzo wymagających użytkownikach biznesowych, którzy cenią sobie niezawodne i profesjonalne rozwiązania, będące w stanie przyspieszyć ich codzienne zadania oraz zwiększyć wydajność pracy. Z dyskiem SSD KC400 możemy mieć pewność, że nasze poufne dane są w pełni zabezpieczone. – mówi Tony Hollingsbee, Business Manager SSD w firmie Kingston Technology.

Dysk KC400 jest objęty ograniczoną pięcioletnią gwarancją oraz pomocą techniczną firmy Kingston, w ramach której zespoły techników pomagają dobrać dysk SSD do określonych potrzeb oraz oferują obsługę posprzedażową, uzupełnioną o program firmy Kingston o nazwie Zapytaj eksperta. Monitorowanie pracy dysku i zarządzanie nim ułatwia aplikacja Kingston SSD Manager, którą można pobrać ze strony internetowej firmy Kingston. Zaprezentowany dysk SSD KC400 jest dostępny w czterech różnych wersjach pojemnościowych do wyboru: 128 GB, 256 GB, 512 GB oraz 1 TB.

fot. mat. prasowe

Kingston KC400 SSD

Rozwiązania takie jak SmartECC oraz SmartRefresh dbają o bezpieczeństwo danych i chronią przed błędami odczytu


Specyfikacja


fot. mat. prasowe

Specyfikacja

Dysk dostępny jest w czterech wersjach pojemnościowych: 128 GB, 256 GB, 512 GB oraz 1 TB


oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: