eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Drukarka laserowa Brother HL-L2365DW

Drukarka laserowa Brother HL-L2365DW

2014-10-27 10:58

Drukarka laserowa Brother HL-L2365DW

Brother HL-L2365DW © fot. mat. prasowe

Model HL-L2365DW to nowa propozycja firmy Brother – monochromatyczna drukarka laserowa stworzona z myślą o środowiskach biurowych. Urządzenie może pochwalić się między innymi prędkością druku do 30 stron na minutę, obsługą sieci bezprzewodowej, 32 MB wbudowanej pamięci i szybkim interfejsem USB 2.0.

Przeczytaj także: Drukarka laserowa Brother HL-5450DN

Urządzenie oferuje funkcję automatycznego druku dwustronnego oraz możliwość druku w opcji booklet. Model wyposażony jest w podajnik papieru o pojemności 250 arkuszy, a także system oddzielnego bębna i tonera, dzięki któremu eksploatacja jest wygodna i bardziej przyjazna dla środowiska. Dołączony do zestawu toner pozwala na wydruk 1200 stron.

fot. mat. prasowe

Brother HL-L2365DW

Prędkość druku urządzenia wynosi do 30 stron na minutę


Drukarka jest kompatybilna z rozwiązaniami Brother PrintSmart, obejmującymi między innymi system B-guard do zarządzania drukiem, pozwalający śledzić i kontrolować procesy druku w biurze. Rozwiązanie to zapewnia bezpieczeństwo obiegu dokumentów, redukcję kosztów druku i nakładów pracy oraz optymalizację użytkowania urządzeń drukujących.

Brother HL-L2365DW posiada jednowierszowy wyświetlacz LCD, działa w sieci bezprzewodowej i przewodowej, wyposażony jest w 32 MB wbudowanej pamięci oraz szybki interfejs USB 2.0. Umożliwia też bezpośrednie drukowanie z szerokiej gamy urządzeń mobilnych, takich jak iPhone, iPad oraz tabletów i smartfonów korzystających z systemów Android czy Windows Phone za pośrednictwem usług Apple AirPrint, Google Cloud Print™, technologii Wi-Fi Direct™ oraz autorskiej aplikacji Brother – iPrint&Scan.

Drukarka Brother HL-L2365DW jest zgodna z normami środowiskowymi Blue Angel oraz ENERGY STAR. Urządzenie jest objęte 3-letnią gwarancją.


oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: