eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Smartfon N-phone 01

Smartfon N-phone 01

2013-12-04 09:11

Smartfon N-phone 01

Smartfon N-phone 01 © fot. mat. prasowe

NTT System wprowadza na rynek smartfony własnej marki – N-phone. Pierwszy N-phone (model 01) pojawi się w sprzedaży już w grudniu 2013 r. Urządzenie wyposażono w 3,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HVGA (480 na 320 pikseli), 512 MB wewnętrznej pamięci oraz slot kart microSD, dzięki czemu pamięć może zostać rozszerzona do 32 GB.

Przeczytaj także: Smartfon Kruger&Matz MIST

N-phone 01 pracuje pod kontrolą systemu Android 4.0 Jelly Bean, co daje użytkownikom możliwość korzystania z najnowszych smartfonowych aplikacji.

Do wyposażenia N-phone 01 należą także dwie kamery (przednia o rozdzielczości 0,3 MP i tylna – 2 MP) oraz czujniki: ruchu, światła i zbliżeniowy.

Dostęp do sieci zapewnia łączność HSPA. Prędkość transferu HSPA wynosi 7,2 Mb/s a maksymalny transfer połączeń WiFi i Bluetooth to aż 24 Mb/s.

fot. mat. prasowe

Smartfon N-phone 01

Urządzenie wyposażono w 3,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HVGA (480 na 320 pikseli), 512 MB wewnętrznej pamięci oraz slot kart microSD, dzięki czemu pamięć może zostać rozszerzona do 32 GB.


N-phone 01 pracuje w trybie dual SIM (UMTS+GSM). Rozwiązanie to ma wiele niekwestionowanych zalet, umożliwiając korzystanie z dwóch kart SIM, zainstalowanych w jednym urządzeniu (na przykład: karty prywatnej i służbowej, czy też przeznaczonej do prowadzenia rozmów telefonicznych i przeznaczonej do transferu danych).

N-phone 01 będzie oferowany w rewelacyjnej cenie detalicznej, wynoszącej zaledwie 260 zł. Gwarancja – 24 miesiące.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: N-phone 01, smartfony, telefony dual sim

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: