eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Notebook ASUSPRO P55VA

Notebook ASUSPRO P55VA

2013-05-24 13:26

Notebook ASUSPRO P55VA

ASUSPRO P55VA © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Biznesowe notebooki z serii ASUSPRO – P55VA – są już dostępne w polskich sklepach. P55VA wyróżnia się wzmocnioną konstrukcją i dodatkowymi zabezpieczeniami, które chronią dane zapisane na komputerze. Notebook, wyposażony w procesor Intel Core i5 oraz dysk o pojemności 750 GB, jest dostępny na polskim rynku w cenie 3199 zł.
Seria ASUSPRO została stworzona z myślą o profesjonalistach i ludziach biznesu. P55VA doskonale sprawdzi się jako narzędzie dla małych i średnich firm – notebook oferuje wysoką wydajność w przystępnej cenie. Matowa matryca o przekątnej 15,6 cala i powiększony touchpad pozwalają na wygodną i komfortową. P55VA jest też wyposażony w dodatkowe zabezpieczenia, które skutecznie chronią firmowe dane przechowywane na komputerze. Dysk HDD posiada systemy przeciwwstrząsowe, które zabezpieczają go przed fizycznymi uszkodzeniami.

fot. mat. prasowe

ASUSPRO P55VA

Notebook, wyposażony w procesor Intel Core i5 oraz dysk o pojemności 750 GB


Notebooki ASUSPRO P55VA, tak jak wszystkie urządzenia z serii ASUSPRO, zostały poddane rygorystycznym testom sprawdzającym wytrzymałość. Urządzenie posiada wzmocnione zawiasy, zabezpieczoną przed zwiększonym naciskiem pokrywę oraz odporną na niewielkie zalania klawiaturę.

fot. mat. prasowe

Notebook ASUSPRO P55VA

Dysk HDD posiada systemy przeciwwstrząsowe, które zabezpieczają go przed fizycznymi uszkodzeniami


Sercem P55VA jest procesor Intel® Core™ i5, który razem ze zintegrowaną grafiką Intel® HD Graphics 4000 gwarantuje płynne działania większości aplikacji. Notebook posiada również szybki dysk HDD (7200 obr.) o pojemności 750 GB. Dzięki autorskiemu systemowi ASUS Super Hybrid Engine II urządzenie może pozostawać w stanie czuwania aż do dwóch tygodni. Model P55VA wyposażono również w system rozpoznawania twarzy, który chroni dane przez dostępem nieuprawnionych osób. Ponadto notebook posiada oprogramowanie ASUS SecureDelete, które pozwala na usuwanie poufnych plików tak, by nie pozostało po nich śladu.

fot. mat. prasowe

Nowy notebook ASUSPRO P55VA

ASUSPRO P55VA - specyfikacja


Biznesowy notebook ASUS P55VA, z procesorem Intel Core i5 oraz dyskiem o pojemności 750 GB jest dostępny na polskim rynku w cenie 3199 zł.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: