eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Nowe tablety i notebooki Acer

Nowe tablety i notebooki Acer

2011-03-07 12:06

Nowe tablety i notebooki Acer

Tablet Acer ICONIA TAB A100 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (6)

Firma Acer podczas targów CeBIT w Hanowerze zaprezentowała nowe mobilne urządzenia: multidotykowe tablety Acer ICONIA TAB oraz nowe notebooki Aspire.

fot. mat. prasowe

Tablet Acer ICONIA TAB A100

Tablet Acer ICONIA TAB A100


Tablet Acer ICONIA TAB A100

Nowy tablet Acer ICONIA TAB A100 posiada 7-calowy wyświetlacz i został zaprojektowany tak, aby zapewnić komfort i pełną satysfakcję użytkowników. Właśnie dlatego będzie wyposażony w nowy system operacyjny Android 3.0 „Honeycomb”, specjalnie dostosowany do tabletów.

Na ekranie głównym systemu zasoby są podzielone według głównych rodzajów treści, na cztery łatwo dostępne grupy:
  • Games Zone: grupa ta zawiera różnorodne, atrakcyjne gry – 3D on-line, konsolowe oraz typu casual – które z pewnością zapewnią rozrywkę
  • eReading, zawierającą aplikacje do pobierania i czytania e-czasopism i e-ksiązek: Zino do magazynów, Nook i LumiRead do książek
  • Multimedia ze wszystkimi aplikacjami potrzebnymi do odtwarzania muzyki i filmów oraz do wyświetlania zdjęć
  • NS zapewniająca łączność z serwisami społecznościowymi; zawiera ona zarówno odnośniki do portali Facebook i Twister, jak i aplikację Acer SocialJogger do szybkiego sprawdzania informacji, publikowania wpisów oraz aktualizowania kont w różnych serwisach.

Tablet ICONIA TAB będzie oferowany z preinstalowanym systemem udostępniania multimediów Acer clear.fi, który umożliwia łatwe zintegrowanie z domowym środowiskiem clear.fi w celu przesyłania i odtwarzania plików multimedialnych w sieci domowej, a także szybkiego udostępniania w serwisach społecznościowych.

Wydajny procesor oraz układ graficzny są niezbędne, aby zagwarantować dobry poziom zadowolenia użytkowników. Tablet Acer ICONIA TAB A100 będzie wyposażony w dwurdzeniowy procesor NVIDIA® Tegra™ 2, pierwszy dwurdzeniowy układ do urządzeń przenośnych, który pozwala na nawet dwukrotne przyspieszenie wyświetlania stron WWW. Ponadto, układ graficzny NVIDIA® GeForce® ULP (Ultra Low Power) z obsługą Falsh 10.1 gwarantuje wspaniałą jakość obrazu podczas gier 3D i konsolowych, a także odtwarzania filmów HD i innych multimediów. Tablet umożliwia też odtwarzanie multimediów o rozdzielczości Full HD 1080p, dzięki czemu po podłączeniu telewizora można czerpać pełną przyjemność z oglądania filmów, czy zdjęć.

Tablet z 7-calowym ekranem dotykowym (1024 x 600) o formacie 16:9 umożliwia oglądanie zdjęć i filmów, czytanie elektronicznych książek i czasopism, a także korzystanie z gier zręcznościowych i rozbudowanych gier on-line 3D, ponieważ jest wyposażony w funkcje multidotykowe oraz czujnik żyroskopowy, co gwarantuje rozrywkę na poziomie dorównującym najlepszym konsolom.

W tablecie Acer ICONIA TAB A100 zastosowano system Dolby Mobile zapewniający bogate brzmienie z silnymi basami oraz dużą głębią. Dopełnieniem wyposażenia służącego rozrywce są dwa aparaty fotograficzne. Pierwszy z nich, znajdujący się z tyłu tabletu, ma rozdzielczość 5 megapikseli i automatyczną regulację ostrości. dzięki czemu nadaje się do utrwalania ważnych chwil i przesyłania zdjęć do portali społecznościowych. Drugi z aparatów, o rozdzielczości 2 megapiksele, znajduje się po stronie wyświetlacza i pozwala na uczestniczenie w wideo-czatach.

Bogate wyposażenie komunikacyjne, w tym łącze Wi-Fi, modem 3G lub interfejs Bluetooth® 2.1 zapewnia pełną mobilność i umożliwia utrzymywanie kontaktu ze znajomymi oraz całym światem. Ponadto, port HDMI obsługujący sygnał 1080p umożliwia łatwe podłączenie do telewizora lub monitora i wyświetlanie filmów o rozdzielczości Full HD, porty USB, pełnowymiarowy oraz mini, ułatwiają współpracę z urządzeniami peryferyjnymi.

 

1 2 ... 7

następna

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: