eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Komputer Acer Revo 100

Komputer Acer Revo 100

2011-01-08 00:11

Komputer Acer Revo 100

Acer Revo 100 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Nowoczesne, eleganckie wzornictwo oraz wydajne funkcje multimedialne. Tak w skrócie można opisać komputer Acer Revo 100. Gwarantuje najlepszą domową rozrywkę, ponieważ umożliwia korzystanie z treści multimedialnych z urządzeń stacjonarnych i przenośnych, a także dostęp do Internetu.

fot. mat. prasowe

Acer Revo 100

Acer Revo 100


Komputer Revo 100 jest też wyposażony w aplikację Acer clear.fi, która współpracuje z siecią domową i automatycznie wykrywa wszystkie podłączone urządzenia, a następnie umożliwia udostępnianie, odtwarzanie oraz przechowywanie plików multimedialnych w całym domu, w łatwy, intuicyjny i innowacyjny sposób. Bez trudu można podłączyć każde urządzenie pracujące w domowej sieci, takie jak smartfon, notebook, odtwarzacz multimedialny HD, komputer all-in-one, a nawet domową pamięć masową. Multimedia stają się dostępne w każdym zakątku domu, niezależnie do miejsca, w którym są przechowywane.

Ponadto, aplikacja Acer clear.fi ma wygodny interfejs użytkownika, pozwalający na łatwe wykonywanie wszystkich operacji: konfigurowanie, natychmiastowe nawiązywanie połączenia z urządzeniami, przeszukiwanie bibliotek multimedialnych, udostępnianie plików, odtwarzanie oraz zapisywanie plików metodą przeciągnij i upuść w każdym z urządzeń, a także dodawanie urządzeń i zwiększanie pojemności pamięci masowej.

Komputer Acer Revo 100 może być ustawiony pionowo, na podstawie znajdującej się w zestawie, albo poziomo, jak inne urządzenia powszechnego użytku. W cienkiej obudowie komputera kryje się też bezprzewodowy touchpad RevoPad, który może pracować w dwóch trybach. Po naciśnięciu przycisku RevoPad staje się klawiaturą dotykową umożliwiającą wpisywanie tekstów. Po kolejnym dotknięciu przycisku, RevoPad pełni funkcje dużego touchpadu typu multigesture, reagującym na intuicyjne ruchy palców i pozwalającym na przeglądanie stron, obracanie obrazu, czy regulowanie powiększenia.

fot. mat. prasowe

Acer Revo 100 - specyfikacja

Acer Revo 100 - specyfikacja

W komputerze Acer Revo 100 zastosowano dwurdzeniowy procesor AMD Athlon™ II Neo oraz procesor graficzny nowej generacji NVIDIA® ION™, gwarantujący wspaniałą jakość obrazu o rozdzielczości FullHD 1080p. Acer Revo 100 może być wyposażony w wewnętrzny tuner TV, a także w nagrywarkę DVD lub napęd Bluray Combo. Gdy komputer jest podłączony do monitora 3D z interfejsem HDMI, opcjonalny napęd Blu ray Combo umożliwia dotwarzanie nagrań 3D o rozdzielczości 1080p. Oprócz tego, w komputerze Acer Revo 100 można zainstalować do 4 GB pamięci DDR3 oraz dysk twardy o pojemności do 750 GB. W celu zapewnienia większej uniwersalności, Acer Revo 100 jest wyposażony w 3 porty USB, wielofunkcyjny czytnik kart pamięci, bezprzewodową oraz przewodową kartę sieciową. Ponadto, jest oferowany z preinstalowanym, 64-bitowym systemem Windows® 7 Home Premium, dzięki czemu może pełnić funkcje tradycyjnego komputera PC.

Acer Revo jest już dostępny w sprzedaży w Polsce w cenie od 1 999 zł brutto.

Więcej na ten temat: Acer, Acer Revo 100, komputer Acer, komputery

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: