eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Smartphony Acer Tempo

Smartphony Acer Tempo

2009-02-19 00:09

Smartphony Acer Tempo

Acer M900 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Firma Acer wprowadziła nową linię smartphonów z serii Acer Tempo. Nowe modele Acer M900, F900, X960 oraz DX900 zostały wyposażone w aparaty fotograficzne oraz ekrany dotykowe. Dodatkowo smartphone DX900 umożliwia obsługiwanie dwóch kart SIM jednocześnie.

fot. mat. prasowe

Acer M900 jest przeznaczony dla osób, które potrzebują stałego dostępu do poczty elektronicznej oraz plików. Dzięki synchronizacji danych z notebookiem lub komputerem stacjonarnym umożliwia śledzenie przebiegu zajęć i zadań, a także zapewnia dostęp do informacji kontaktowych i plików. Pełna klawiatura sprawia, że smartfon nadaje się do korzystania z poczty elektronicznej oraz edytowania dokumentów. Model został wyposażony w preinstalowany system operacyjny Windows Mobile 6.1 Professional z oprogramowaniem Outlook Mobile i Office Mobile (Word, Excel oraz Powerpoint) oraz umożliwia łączność w standardzie HSDPA. Ponadto smartphone posiada ekran dotykowy o przekątnej 3,8 cala i rozdzielczości WVGA, wbudowany czytnik linii papilarnych, który chroni smartphone przed osobami niepowołanymi, a także odbiornik GPS, radio FM, funkcje dyktafonu i sterowania głosem oraz rozszerzalną pamięć i aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 megapikseli z automatyczną regulacją ostrości i lampą błyskową.

fot. mat. prasowe

W Acer X960 zastosowano 2,8-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości VGA oraz 5-kierunkowy przycisk nawigacyjny. Interfejs użytkownika zapewnia dostęp do informacji kontaktowych, poczty elektronicznej i wiadomości, przeglądarki i zakładek, kalendarza i terminarza, daty i godziny, informacji o pogodzie, a także odtwarzacza muzyki. Ponadto, dzięki aplikacjom Outlook Mobile i Office Mobile użytkownik może odbierać i wysyłać wiadomości, a także czytać załączniki. Wbudowany odbiornik GPS umożliwia określanie położenia, a także korzystanie z dostępnych na rynku programów nawigacyjnych. Smartfon posiada czarno-srebrną obudowę i został wyposażony w aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 megapiksela z automatyczną regulacją ostrości i lampą błyskową oraz w umieszczoną z przodu kamerę VGA do połączeń wideo.

 

1 2

następna

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: