eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Urządzenie wielofunkcyjne Sharp AR-203E

Urządzenie wielofunkcyjne Sharp AR-203E

2008-01-16 00:46

Urządzenie wielofunkcyjne Sharp AR-203E

Sharp AR-203E © fot. mat. prasowe

Firma Sharp wprowadziła do swojej oferty wielofunkcyjne urządzenie biurowe AR-203E. Nowy model łączy w sobie funkcje kopiowania, drukowania i skanowania oraz został przeznaczony dla małych biur i niewielkich grup roboczych.

fot. mat. prasowe

Sharp AR-203E

Sharp AR-203E

Urządzenie AR-203E charakteryzuje się prędkością wydruku sięgająca 20 stron na minutę i 8-sekundowym czasem wydruku pierwszej kopii. Nowy model posiada standardową pojemność papieru wynoszącą 300 arkuszy, która może zostać powiększona do 500 arkuszy dzięki dodatkowym tacom na papier, natomiast funkcja Auto Start zapewnia gotowość urządzenia do pracy zaraz po podłączeniu do zasilania.

Sharp AR-203E został wyposażony w opcjonalny podajnik dokumentów o pojemności 50 arkuszy oraz funkcję jednokrotnego skanowania i wielokrotnego kopiowania (Scan Once Print Many). Posiada on również standardową zdolność skanowania w pełnym kolorze z rozdzielczością 600 x 1200 dpi oraz takie funkcje, jak: cyfrowa automatyczna regulacja ekspozycji oraz Tryb Tekst/Foto, który ma zapewniać kontrast pomiędzy zdjęciami a tekstem w dokumentach.

Urządzenie wielofunkcyjne AR-203E spełnia kryteria specyfikacji Energy Star i zostało wyposażone w tryb oszczędzania toneru, który zmniejsza jego gęstość podczas kopiowania, oraz tryb automatycznego odłączenia zasilania.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Aparaty HD Kodak EasyShare

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: