eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościKomunikaty firm › Firmy budowlane wybierają Connecto DMS

Firmy budowlane wybierają Connecto DMS

2016-10-17 13:56

Firmy budowlane wybierają Connecto DMS

Connecto DMS - pulpit prezesa © fot. mat. prasowe

Komunikat PR

Firma Connecto stworzyła system, który pozwala zarządzać każdym obszarem w firmie. Branża budowlana coraz chętniej decyduje się na wdrożenie flagowego produktu, jakim jest Connecto DMS. Rozwiązanie wykorzystują do kosztorysowania, budżetowania i harmonogramowania prac.

Popularne oprogramowanie dla firmy budowlanej


Oprogramowanie firmy zawiera moduł do zarządzania projektami umożliwiające tworzenie kosztorysów. To znacznie ułatwia pracę kierownika budowy, który kontroluje i rozlicza budżet, a wszystkie umowy, oferty i protokoły znajdzie w jednym miejscu. Użytkownik systemu (np. wspominany kierownik budowy) ma stały dostęp do dokumentów, w każdym miejscu i czasie.

Connecto DMS wyposażony jest również w elektroniczny obieg dokumentów. Moduł ten sprawia, że faktury, karty pracownicze oraz maszyn rozliczają budżet projektowy i wysyłane są do księgowości. Dokumenty otrzymane od inwestorów lub podwykonawców mogą być od razu przekształcone do kosztorysów i budżetów, co wykorzysta w swoich działaniach biuro budowy.

Firmy budowlane wybierają moduł business intelligence do gromadzenia i przetwarzania danych, a także analizowania i raportowania informacji. Z raportów korzystają osoby decyzyjne, które na bieżąco mogą reagować i podejmować dalsze kroki związane z projektem.

Działanie systemu Connecto DMS


Przewagą systemu Connecto DMS nad konkurencją jest możliwość dowolnej konfiguracji oprogramowania. Producenci odeszli od pudełkowego rozwiązania, dając użytkownikowi wolną rękę. – Nad systemem Connecto DMS pracuje kilkudziesięciu programistów, którzy robią wszystko, by ułatwić pracę naszym Klientom. Tworzymy oprogramowanie od podstaw, dzięki temu możemy je zastosować w każdej branży. Nie mamy ograniczeń i jeszcze nigdy nie odmówiliśmy wdrożenia, szkolenia albo konsultacji – tłumaczy Michał Świerczyna, Prezes Zarządu Connecto Sp. z o.o.

fot. mat. prasowe

Connecto DMS - pulpit prezesa

Na screenie widać pulpit użytkownika skonfigurowany przez prezesa firmy. Użytkownik wybrał wykresy, które są dla niego najbardziej interesujące. Z prawej strony prowadzi swój kalendarz zintegrowany z systemem Outlook.


Każdy użytkownik może stworzyć dowolny pulpit, na którym umieści potrzebne wykresy, listy danych, kalendarze, listę zadań do wykonania i skróty odsyłające w najczęściej używane miejsca w systemie. System zabezpieczeń pozwoli mu wyświetlić na pulpicie tylko te dane, do których ma uprawnienia.

Oprogramowanie dla firm rozwijane na bieżąco


Firmą budowlaną, która wybrała system Connecto DMS jest między innymi SPEC-BRUK Sp. z o.o. - Postawiliśmy na Connecto DMS, bo zależało nam na systemie stworzonym pod nasze oczekiwania. Wprowadzenie modułów do prowadzenia projektów i obiegu dokumentów zagwarantowały porządek i przyśpieszył realizację prac. Dodatkowo wykorzystując raporty swobodniej operujemy budżetem – mówi Dawid Kliś, Dyrektor Zarządzający SPEC-BRUK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Więcej o systemie informatycznym dla firm budowlanych na stronie:

oprac. : Komunikat PR

Oceń

0 7

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: