eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Konica Minolta bizhub C658

Konica Minolta bizhub C658

2016-09-26 11:10

Konica Minolta bizhub C658

Konica Minolta bizhub C658 © fot. mat. prasowe

Konica Minolta wprowadza nową serię urządzeń bizhub C658 do druku kolorowego. W jej skład wchodzą trzy wysokiej jakości urządzenia z segmentu A3: bizhub C458, C558 oraz C658. Urządzenia zostały wyposażone w większy panel dotykowy o przekątnej 10,1 cala, który umożliwia sprawne i intuicyjne poruszanie się po menu.
Nowy interfejs można bez trudu dostosować do rutynowych zadań w każdej firmie. Urządzenia posiadają również wydajniejszy procesor, dzięki czemu są wyjątkowo łatwe w obsłudze i funkcjonalne.

Istnieje możliwość zeskanowania nawet 240 obrazów na minutę, dzięki dużej pojemności i szybkości podajnika dokumentów. Urządzenia zostały wyposażone również w czujniki ultradźwiękowe, które zapobiegają pobraniu wielu arkuszy w tym samym czasie. Maszyny pozwalają drukować w firmie różnego rodzaju materiały, a dzięki wielofunkcyjnym finiszerom, produkować broszury i dokumenty składane w Z.

Podobnie jak w przypadku innych modeli Konica Minolta bizhub, urządzenia z nowej serii C658 są skonfigurowane do połączenia z urządzeniami mobilnymi. Można je parować z telefonem komórkowym, drukować dokumenty z urządzeń przenośnych, a także łączyć z urządzeniami za pomocą technologii NFC.

Nowy bizhub C458, C558 i C658 powinny sprawdzić się w organizacjach, gdzie występuje obieg dużej ilości dokumentów, np. w kancelariach prawnych, czy instytucjach finansowych. Zwiększają bowiem wydajność wykonywanych zadań w firmie w zakresie kompleksowego zarządzania dokumentami.

fot. mat. prasowe

Konica Minolta bizhub C658

Urządzenia z nowej serii C658 są skonfigurowane do połączenia z urządzeniami mobilnymi.


oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.