eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › TPSA: internetowe Biuro Obsługi Klienta

TPSA: internetowe Biuro Obsługi Klienta

2005-12-06 01:39

Telekomunikacja Polska uruchomiła nowy serwis internetowy dzięki któremu klienci mogą przez Internet zamawiać i modyfikować usługi, sprawdzić stan rozliczeń, monitorować status swoich zleceń, czy złożyć reklamację.
Najważniejszym elementem serwisu jest Twoje osobiste konto w TP. Do jego założenia potrzeba numeru telefonu, numeru ewidencyjnego klienta (znajduje się w lewym górnym rogu faktury tp) oraz 6-cyfrowego numeru PIN. Klienci, którzy nie mają jeszcze swojego PIN, powinni zadzwonić pod bezpłatny numer błękitnej linii tp 9393 i ustalić go z doradcą. Założenie i korzystanie z Twojego osobistego konta w TP jest bezpłatne.

Dzięki nowej funkcjonalności klienci TP mogą przez całą dobę:

- zamówić i dopasować (modyfikować) do swoich potrzeb usługi;
- sprawdzić stan swoich rozliczeń z TP;
- złożyć reklamację oraz zgłosić awarię;
- monitorować status swoich zleceń;
- uzyskać informacje o aktualnej ofercie oraz promocjach.

Dzięki nowoczesnym technologiom i dokładnej procedurze rejestracji klientów korzystanie z Twojego osobistego konta w TP ma być całkowicie bezpieczne. Podobne rozwiązania wykorzystują inni światowi operatorzy telekomunikacyjni, banki i duże firmy usługowe.

Uruchomienie przez TP nowego serwisu internetowego z funkcjonalnością Twojego osobistego konta w TP to kolejny krok w kierunku stworzenia zintegrowanego systemu obsługi klientów z wykorzystaniem telefonu (błękitna linia tp 9393 i błękitna linia tp biznes 9330) oraz Internetu (Twoje osobiste konto w TP na www.tp.pl). Podstawowe założenia tego systemu to usprawnienie obsługi, poprawa satysfakcji klientów przy jednoczesnym minimalizowaniu kosztów funkcjonowania.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

1 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Inotel szuka dilerów VoIP

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.