eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Projektor BenQ MW767

Projektor BenQ MW767

2013-04-02 00:06

Projektor BenQ MW767

BenQ MW767 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (5)

BenQ wprowadza na polski rynek projektor MW767 przeznaczony dla wymagających użytkowników biznesowych i edukacyjnych.

Przeczytaj także: Projektor BenQ MW817ST

Oszczędny, przyjazny dla środowiska

Technologia BenQ SmartEco™ (oparta na rozwiązaniu ImageCare autorstwa Philips wprowadzonym w projektorach DLP po raz pierwszy przez firmę BenQ) zapewnia jasność i jakość obrazu przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii i wydłużeniu żywotności lampy. Zużycie energii i żywotność lampy w projektorze MW767 zoptymalizowano przez zastosowanie szeregu rozwiązań i funkcji.
 • Eco Blank Mode
  Tryb ten pozwala wygasić ekran ilekroć prowadzący prezentację chce skupić uwagę audytorium na sobie lub po prostu projektor nie jest w danym momencie potrzebny. Po uruchomieniu tryb Eco Blank specjalna funkcja przyciemnia moc lampy automatycznie pozwalając ograniczyć całkowite zużycie energii o 70%.
 • SmartEco Mode
  Tryb ten w inteligentny sposób dostosowuje moc lampy do jasność otoczenia zapewniając doskonały kontrast i jasność z wykorzystaniem tylko takiej ilości światła jaka jest niezbędnie potrzebna.
 • No Source Detected Mode
  Projektor automatycznie przechodzi w tryb Eco Blank Mode jeśli przez trzy minuty nie wykrywa sygnału, co eliminuje niepotrzebne marnowanie energii i wydłuża czas życia lampy.
 • Standby Mode
  W trybie czuwania MW767 utrzymuje zużycie energii poniżej 0,5 W. Rozwiązanie to ogranicza zużycie energii.

fot. mat. prasowe

BenQ MW767

BenQ MW767 wyświetli obrazy w formacie JPEG, JPG, BMP, PNG, GIF i TIFF bezpośrednio z podłączonej do gniazda projektora pamięci USB


Wygoda użytkowania i obsługi

Poprzez połączenie LAN każdy projektor MW767 współpracuje z systemem sieciowego zarządzania zasobami Crestron i PJ-Link LAN, dzięki czemu administrator ma zdalny dostęp do każdego projektora w sieci wprost ze swojego komputera.

Ciekawym rozwiązaniem, zwłaszcza dla nauczycieli, jest możliwość podłączenia do projektora kamery wideo, z której obraz wyświetlany jest na monitorze jego komputera (równolegle z prezentacją sterującą projektorem), co pozwala doskonale monitorować aktywność uczniów w klasie w czasie prowadzonej lekcji.

fot. mat. prasowe

Projektor BenQ MW767

Gniazdo mikrofonowe i wbudowany głośnik pozwalają wykorzystać projektor MW767 do łatwiejszego prowadzenia prezentacji


Szybki start to funkcja pozwalająca na błyskawiczne ponowne uruchomienie projektora w razie jego przypadkowego wyłączenia, i na powrót do prezentacji bez konieczności oczekiwania na powtórzenie procedury zwykłego startu urządzenia.

MW767 wyświetli obrazy w formacie JPEG, JPG, BMP, PNG, GIF i TIFF bezpośrednio z podłączonej do gniazda projektora pamięci USB. Do przeprowadzenia pokazu nie jest potrzebny komputer.

fot. mat. prasowe

Nowy BenQ MW767

Opcjonalny moduł USB Wi-Fi - Wireless Display One dongle - (wielkości pendrive) umożliwia bezprzewodową projekcję obrazów i filmów


Gniazdo mikrofonowe i wbudowany głośnik pozwalają wykorzystać projektor MW767 do łatwiejszego prowadzenia prezentacji - bez konieczności "przekrzykiwania" sali czy podłączania się do zewnętrznych głośników.

Łatwy dostęp serwisowy do lampy dzięki specjalnie zaprojektowanej klapce na wierzchu obudowy pozwala wymienić lampę nawet w trakcie prezentacji, bez jej przerywania – gdyby okazało się to konieczne.

W tylnej części obudowy projektora umieszczono gniazdo na kabel Kensigton będący standardowym zabezpieczeniem urządzeń elektronicznych przed kradzieżą.

Opcjonalny moduł USB Wi-Fi - Wireless Display One dongle - (wielkości pendrive) umożliwia bezprzewodową projekcję obrazów i filmów.

Projektor będzie dostępny w Polsce od połowy kwietnia br. w sugerowanej cenie detalicznej ok. 5590 zł. Gwarancja door-to-door 36 miesięcy (12 miesięcy/2000h na lampę).

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: BenQ MW767, projektor BenQ, BenQ, projektory

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: