eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Era: taryfa "Nowa Firma"

Era: taryfa "Nowa Firma"

2010-02-16 10:31

Era: taryfa "Nowa Firma"

© fot. mat. prasowe

Pakiety 1500 minut, połączenia w cenie od 1 gr netto w sieci Era oraz SMS od 5 gr netto. To tylko niektóre propozycje w ramach taryf Nowa Firma, które od 15 lutego br. zaoferowała swoim klientom Era Biznes. Oferta adresowana jest przede wszystkim do małych firm.
Taryfy Nowa Firma to ,m.in., połączenia w cenie 24 gr netto w abonamentach od 95 zł netto do 260 zł netto, do wszystkich sieci (oprócz Play, Cyfrowego Polsatu i Centernetu). W abonamencie za 25 zł netto i 55 zł netto, cena połączenia wyniesie 29 gr netto. Prowadzenie częstych rozmów ułatwią także pakiety, od 270 do 1000 minut wliczonych w abonament.

Firmy mogą skorzystać także z pakietu 100 SMS za 5 zł netto, czyli za SMS-a zapłacą 5 groszy netto, do wszystkich sieci w kraju, a także usługę Połączenia do UE, w której można prowadzić rozmowy na numery komórkowe za 79 gr netto i stacjonarne w cenie 39 gr netto do krajów Unii, w dodatkowym abonamencie za 5 zł netto.

"W Nowej Firmie najtaniej" klienci mają do wyboru:
  • Usługę 10 Numerów za Grosz (do 10 wybranych numerów sieci Era) z minutą połączenia za 1 grosz netto.
  • Najtańsze Numery (5 wybranych numerów w sieci Orange i Plus), czyli 10 groszy netto za minutę połączenia, w taryfie z abonamentem za 95 zł netto. Cena połączenia w pozostałych taryfach wynosi 12 gr netto.
  • 1500 minut do wszystkich sieci (bez Play, Cyfrowy Polsat, CenterNet). Jest to pakiet minut, dostępny, co miesiąc przez cały czas trwania umowy.

fot. mat. prasowe

W promocji „Najtańsze Telefony w Nowej Firmie” znajduje się m.in., odporna na wstrząsy, kurz i wodę Nokia 3720 classic, za 1 zł netto w abonamencie już za 55 zł netto oraz Samsung Galaxy (I5700) z aplikacji na platformie Android, za 148 zł netto w abonamencie za 55 zł netto.

Klienci, którzy skorzystają z promocji na taryfach Nowa Firma mogą otrzymać dodatkowo Internet Stacjonarny 1Mb/s za 1zł netto nawet przez 24 miesiące.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: