eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plWiadomościKomunikaty firm › Powody, dla których warto być na Poland&CEE Digital Finance Summit 2020

Powody, dla których warto być na Poland&CEE Digital Finance Summit 2020

2020-02-06 13:25

Powody, dla których warto być na Poland&CEE Digital Finance Summit 2020

Powody, dla których warto być na Poland&CEE Digital Finance Summit 2020 © fot. mat. prasowe

Komunikat PR

Poland&CEE Digital Finance Summit to wydarzenie cieszące się dużą popularnością wśród ekspertów i graczy rynku technologii finansowych. Tegoroczna, 8. już edycja spotkania pod hasłem "loyalty in the age of disruption", która odbędzie się już 26-27 lutego w Warszawie, zgromadzi ponad 400 prelegentów i słuchaczy z różnorodnych obszarów sektora finansowego i handlowego. Poznaj najważniejsze powody, dla których warto pojawić się na tegorocznej edycji Poland&CEE Digital Finance Summit.

Rynek finansowy okiem ekspertów


Poland&CEE Digital Finance Summit to dwa dni inspirujących spotkań poświęconych omówieniu nowości i trendów w zakresie dostępnych technologii i modeli biznesowych. Program spotkania jest szczegółowo przygotowywany przez wyjątkowe grono Rady Programowej, składającej się z ekspertów i praktyków sektora finansowego i handlowego. Nie zabraknie również chwili na networking pomiędzy uczestnikami na tematy związane z kierunkami rozwoju branży, a także szansami i zagrożeniami na najbliższe lata.

Giganci finansów i handlu w natarciu


Poland&CEE Digital Finance Summit to niezmiennie od ośmiu edycji, konferencja wypełniona po brzegi merytorycznymi prelekcjami, panelami dyskusyjnymi i wykładami w formie case-study. To, co czyni wydarzenie wyjątkowym to bez wątpienia obecność rynkowych gigantów mogących pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży. Wśród tegorocznych prelegentów i panelistów pojawią się przedstawiciele wszystkich największych banków i firm ubezpieczeniowych oraz Facebooka, Amazona, sieci Carrefour czy Orange.

Dodatkowa dawka praktycznej wiedzy


Organizatorzy, oprócz dostępu do materiałów konferencyjnych, oferują również dodatkowe treści - wywiady z prelegentami oraz uczestnikami paneli dyskusyjnych, stanowiących uzupełnienie oraz rozszerzenie tematów poruszanych podczas dwudniowej konferencji. Na stronie konferencji można zapoznać się również z tematyką poprzednich edycji oraz relacją z wydarzenia.

Stań się częścią Poland&CEE Digital Finance Summit


Organizatorzy konferencji z roku na rok oferują coraz więcej atrakcyjnych form udziału w konferencji. Oprócz uczestnictwa jako bierny słuchacz, przedstawiciele biznesu mogą podzielić się swym doświadczeniem poprzez udział w panelu dyskusyjnym lub prelekcję. Promocja firmy możliwa jest również dzięki stoiskom firmowym, dystrybucji materiałów promocyjnych oraz współpracy sponsoringowej.

Rejestracja oraz program konferencji dostępny jest pod adresem www.digital-finance.pl.
  • Program tworzony przez ekspertów rynku
  • Merytoryczny udział gigantów z sektora finansów i handlu
  • Dostęp do materiałów konferencyjnych i dodatkowych treści
  • Możliwość czynnego udziału w Poland&CEEDigital Finance Summit

fot. mat. prasowe

Powody, dla których warto być na Poland&CEE Digital Finance Summit 2020

Poland&CEE Digital Finance Summit to wydarzenie cieszące się dużą popularnością wśród ekspertów i graczy rynku technologii finansowych. Tegoroczna, 8. już edycja spotkania pod hasłem 'loyalty in the age of disruption', która odbędzie się już 26-27 lutego w Warszawie, zgromadzi ponad 400 prelegentów i słuchaczy z różnorodnych obszarów sektora finansowego i handlowego.

oprac. : Komunikat PR

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: