eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Smartfony BlackBerry KEY2 LE

Smartfony BlackBerry KEY2 LE

2018-08-31 11:47

Smartfony BlackBerry KEY2 LE

BlackBerry KEY2 LE © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Na rynek wchodzi właśnie nowy smartfon BlackBerry KEY2 LE. Ma wyświetlacz Full-HD, klawisz szybkiego dostępu Speed Key i pracuje pod kontrolą systemu Android. Jest dostępny w kolorach slate, champagne i atomic.
BlackBerry KEY2 LE ma ramkę z poliwęglanu i miękką
teksturę tylnej części obudowy, która zapewnia lepszą przyczepność w dłoni. Smartfon ma wyświetlacz Full-HD, 2,5D.

BlackBerry KEY2 LE będąc kontynuacją serii KEY jest cieńczy i lżejszy. Jego klawiatura została ulepszona. Teraz możemy się cieszyć klawiszami o prawie 10 % większymi niż te, które znajdują się w BlackBerry KEYone. Klawiatura zawiera również klawisz szybkiego dostępu, który umożliwia dostęp do wybranych według własnych preferencji aplikacji i kontaktów. Powrót do ekranu głównego lub wyszukiwarki nie jest konieczny. Klawisz szybkiego dostępu jest kompatybilny z dowolnym klawiszem z 52 konfigurowalnych skrótów, dzięki czemu można zaprogramować dowolny klawisz w taki sposób, aby natychmiast wyświetlał najczęściej używane kontakty i aplikacje.

Smartfon BlackBerry KEY2 LE ma 4GB pamięci RAM, oraz dwa warianty pamięci - 32 GB oraz 64 GB z możliwością jej rozszerzenia za pomocą kart MicroSD. Smartfon zasilany jest procesorem Qualcomm® Snapdragon.

fot. mat. prasowe

BlackBerry KEY2 LE - Atomic

BlackBerry KEY2 LE charakteryzuje się lekką ramą z poliwęglanu i ma wyświetlacz Full-HD, 2,5D.


BlackBerry KEY2 LE posiada podwójny tylny aparat (13MP+5MP), który został wzbogacony o dodatkowe funkcje, takie jak: tryb portretowy. Uzupełnieniem jest przedni aparat 8MP wyposażony w lampę błyskową LCD oraz nowe tryby zdjęć, takie jak Wide Selfie (selfie panoramiczne) czy Face Beauty, które są nowymi udoskonaleniami trybu selfie. Dzięki integracji z kamerą Google Lens, możesz również dowiedzieć się więcej o otaczającym Cię świecie, o punktach orientacyjnych, budynkach, książkach, nakierowując aparatem na wybrany na obiekt.

fot. mat. prasowe

BlackBerry KEY2 LE - Slate

Smartfon pracuje pod kontrolą systemu Android.


Funkcja Locker zapewnia osobistą przestrzeń na urządzeniu, w której możesz przechowywać aplikacje, dokumenty i zdjęcia, które mają pozostać prywatne. Przeglądarka Mozilla™, Firefox Focus™, chroni prywatność, która automatycznie usuwa sesję przeglądania, gdy aplikacja jest zamknięta. BlackBerry KEY2 LE zawiera również odświeżoną aplikację DTEK™ firmy BlackBerry, która oferuje nowe funkcje skanowania do proaktywnych kontroli bezpieczeństwa w celu łatwej identyfikacji i ograniczenia potencjalnych zagrożeń bezpieczeństwa, takich jak niechciany dostęp do danych przez aplikację pobraną ze smartfonu. Comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń systemu Android gwarantują najlepszą ochronę przed pojawiającymi się zagrożeniami.

fot. mat. prasowe

BlackBerry KEY2 LE - tył

BlackBerry KEY2 LE posiada podwójny tylny aparat (13MP+5MP).


Dzięki dwóm kartom SIM BlackBerry KEY2 LE ułatwia zarządzanie zarządzanie osobistymi i profesjonalnymi profilami social media w aplikacjach takich jak Facebook i Instagram, można również posiadać dwa konta aplikacji takich jak WhatsApp, które wymagają unikalnych numerów. BlackBerry KEY 2 LE jest również wyposażony w BlackBerry™ Hub, który przenosi wszystkie wiadomości w jedno skonsolidowane miejsce - włącznie z wiadomościami e-mail, wiadomościami tekstowymi oraz wiadomościami z niemal każdego konta w mediach społecznościowych, w tym z WhatsApp™.

BlackBerry KEY2 LE jest wyposażony w funkcję Qualcomm® Quick Charge®™ 3.0, która pozwala na naładowanie urządzenia do 50% w ciągu około 36 minut. BlackBerry KEY2 LE oferuje również tryb szybkiego ładowania Boost Mode oraz tryb kontekstowego przypominania, który będzie przypominał o naładowaniu baterii.

oprac. : eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: BlackBerry KEY2 LE, BlackBerry, smartfony

Oceń

1 1

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: