eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Smartfon motorola moto z³ play

Smartfon motorola moto z³ play

2018-06-07 09:43

Smartfon motorola moto z³ play

motorola moto z³ play © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Motorola wprowadza nowy smartfon moto z3 play. Ma on 6-calowy ekran FullHD Super AMOLED o proporcjach 18:9, procesor Qualcomm Snapdragon 636 oraz system dwóch aparatów z funkcją wyczuwania głębi.
Smartfon moto z3 play został wykonany ze szkła Corning Gorilla Glass oraz lekkiego aluminium klasy samolotowej. Na 6-calowym ekranie o rozdzielczości Full HD Super AMOLED i proporcjach 18:9 można komfortowo wyświetlać ulubione seriale. Czytnik linii papilarnych został przeniesiony na bok urządzenia, ale funkcja nawigacji jednym przyciskiem jest nadal dostępna na dolnym pasku obsługiwanym gestami.

Smartfon ma większe możliwości dzięki modułom moto mods. Modułowa technologia zmienia moto z3 play w różne urządzenia, dzięki którym użytkownicy mogą realizować swoje pasje. W ten sposób można drukować zdjęcia Polaroid® z telefonu w ciągu kilku sekund, wyświetlać 70-calowy obraz z projektora w dowolnym miejscu albo poprosić osobistego asystenta o muzykę, aktualności, odpowiedzi na pytania i inne informacje.

fot. mat. prasowe

motorola moto z³ play - przód i tył

motorola moto z³ play został wykonany ze szkła Corning Gorilla Glass oraz lekkiego aluminium klasy samolotowej.


W smartfonie moto z3 play zastosowano podwójny aparat o rozdzielczości 12 MP i 5 MP, którym można robić znakomite, ostre zdjęcia nawet w pochmurne dni i w pomieszczeniach. Nowe funkcje aparatu wykorzystują sztuczną inteligencję, umożliwiając kreatywną zabawę — na przykład cinemagraphs. Funkcja Google Lens3™ wbudowana w aparat moto z3 play wzbogaca obraz o możliwości wyszukiwania przedmiotów, kopiowania i tłumaczenia tekstu4 oraz uzyskiwania dodatkowych informacji o ciekawych miejscach. Cinemagraphs to pomysłowy sposób na urozmaicenie fotografii — w trybie tym można uwiecznić chwilę na stopklatce wideo, pozostawiając część obrazu animowaną. W ten sposób powstaje niezwykłe połączenie wideo i zdjęcia. Telefonem można też robić selfie — wystarczy wybrać tryb portretowy, a udoskonalony aparat przedni moto z3 play o rozdzielczości 8 MP zajmie się resztą.

fot. mat. prasowe

motorola moto z³ play - tył

motorola moto z³ play ma podwójny aparat o rozdzielczości 12 MP i 5 MP.


moto z3 play ma procesor Snapdragon 636 i baterię o wydłużonej żywotności - po jednym naładowaniu i z modułem Moto Power Pack telefon może działać, jak zapewnia producent, do 40 godzin. Użytkownicy smartfony mają dostęp do asystentki głosowej Alexa. Dzięki czterem mikrofonom i funkcji przetwarzania języka naturalnego przy niskim poziomie zasilania można z niej korzystać nawet w trybie uśpienia. Polecenia głosowe są dodatkowo optymalizowane, aby zwiększyć dokładność, skuteczność i niezawodność sterowania telefonem.

fot. mat. prasowe

motorola moto z³ play - ekran

motorola moto z³ play ma 6-calowy ekran FullHD Super AMOLED o proporcjach 18:9.


moto z3 play wyposażono w Ulepszenia Moto, w tym Wyświetlacz Moto i Akcje gestów Moto. Za ich pomocą można łatwo uzyskiwać dostęp do przydatnych funkcji telefonu w odpowiedniej chwili. W nocy Wyświetlacz Moto automatycznie nadaje ekranowi cieplejsze odcienie, aby ułatwić zasypianie. Chcesz szybko zrobić zdjęcie? Wystarczy pokręcić nadgarstkiem, aby włączyć aparat. Za mało światła? Latarkę można włączyć prostym machnięciem ręki. Szybki zrzut ekranu można zrobić, dotykając wyświetlacza trzema palcami.

Dostępność i ceny


moto z3 play będzie dostępna z modułem Moto Power Pack jako moto z3 play Power Edition w Europie od tego lata.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: