eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Smartfon Neffos N1 i C7

Smartfon Neffos N1 i C7

2018-02-28 11:56

Smartfon Neffos N1 i C7

Smartfon Neffos N1 i C7 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

TP-Link Neffos prezentuje na targach w Barcelonie nowe modele smartfonów - Neffos N1 i C7. Neffos N1 ma podwójny aparat i energooszczędny procesor MediaTek Helio P25, a Neffos C7 - 8-megapikselowy aparat przedni i 13-megapikselowy aparat tylny.
Neffos N1 został wyposażony w energooszczędny procesor MediaTek Helio P25 taktowany zegarem do 2,6 GHz. Ma 4 GB pamięci RAM. Z tyłu urządzenia znajdują się dwa 12-megapikselowe moduły Sony IMX386. Jeden z modułów wyposażony jest w zaawansowany przetwornik obrazu RGB Sony IMX386, rejestrujący szerokie spektrum barw; w drugim zastosowano matrycę monochromatyczną, służącą do rejestracji detali. Oba mają zdolność przechwytywania dużej ilości światła, a ich połączenie z algorytmami wieloklatkowej redukcji szumów owocuje niezwykle ostrymi, żywymi zdjęciami — nawet podczas fotografowania nocą.

Dodatkowy przetwornik obrazu pozwala uzyskać małą głębię ostrości i piękne zdjęcia portretowe z efektem „bokeh”: miękko rozmytym tłem, które eksponuje główny motyw. Wcześniej fotografie takie można było robić tylko masywnymi i drogimi lustrzankami cyfrowymi z obiektywami o dużym otworze przysłony.

fot. mat. prasowe

Neffos N1

Model Neffos N1 wyróżnia się rozbudowanym zestawem zaawansowanych funkcji fotograficznych.


Smartfon Neffos C7 ma 5,5 calowy wyświetlacz zamknięty w metalicznej obudowie. 8-megapikselowy przedni aparat pozwala wykonywać jasne i wyraźne selfie oraz prowadzić rozmowy wideo. Z 10-poziomowym trybem upiększania w czasie rzeczywistym użytkownik może wybierać różne filtry, podglądając na żywo ich działanie. Telefon C7 jest ponadto wyposażony w 13-megapikselowy tylny aparat do standardowych zdjęć. Jego szybki i dokładny system AF automatycznie ustawia ostrość na obiekty, zapewniając szczegółowe obrazy nawet przy słabym oświetleniu.

Smartfon Neffos C7 do sprzedaży w Polsce trafi już w pierwszej połowie marca.

fot. mat. prasowe

Neffos C7

Model Neffos C7 otrzymał poręczną, metaliczną obudowę.


oprac. : eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: Neffos N1, Neffos C7, smartfon Neffos, Neffos, smartfony

Oceń

2 2

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: