eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościGospodarkaInwestycje › Galeria Zegrzyńska - nowe centrum handlowe w Legionowie

Galeria Zegrzyńska - nowe centrum handlowe w Legionowie

2017-01-12 10:41

Galeria Zegrzyńska - nowe centrum handlowe w Legionowie

Galeria Zegrzyńska - wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

Dwie kondygnacje, przeszło 2200 m2 GLA przestrzeni zakupowej, 20 punktów handlowych i 50 naziemnych miejsc postojowych. Tak w dużym skrócie można opisać najnowsze centrum handlowe, które już wkrótce pojawi się na mapie Legionowa. Oto Galeria Zegrzyńska.

Przeczytaj także: Gemini Park Tychy z kamieniem węgielnym

Nowe centrum handlowe powstaje na pograniczu trzech legionowskich dzielnic: Piasków, Centrum i Bukowca, dzięki czemu ma stać się obiektem łatwo dostępnym zarówno mieszkańcom Legionowa, jak i przyjezdnym z okolicznych miejscowości, zlokalizowanych wokół Zalewu Zegrzyńskiego.

Galeria Zegrzyńska zaoferuje klientom przeszło 2200 m2 GLA powierzchni handlowo-usługowej zlokalizowanej na dwóch kondygnacjach naziemnych. W obiekcie powstanie około 20 punktów handlowych. Do dyspozycji zmotoryzowanych przewidziano bezpłatny parking naziemny z 50 miejscami postojowymi. Centrum handlowe będzie w pełni dostosowane do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową.

Procent komercjalizacji obiektu wynosi obecnie 63%. Jednym z najemców jest ZDROFIT - jednak z największych sieci fitness w naszym kraju. Ponadto na parterze znajdzie się punkt z prasą, piekarnio-cukiernia, apteka, sklepy z odzieżą i obuwiem. Inwestorem jest polska spółka WRI Investment Sp. z o.o S.K.
„Planowany termin ukończenia prac budowlanych i oddania obiektu do użytkowania to III kwartał 2017 roku. Wierzę, że nasza inwestycja przyciągnie klientów wygodą zakupów i bogatą ofertą. Galeria ma duży potencjał, czego potwierdzeniem jest nieustanne zainteresowanie nowych najemców. Jestem przekonany, że dzięki udanemu procesowi komercjalizacji, to miejsce stanie się rozpoznawalnym punktem na handlowo-usługowej mapie Legionowa jak i Aglomeracji Warszawskiej…”- powiedział Daniel Balla, członek zarządu WRI Investment.

Projekt budynku Galerii Zegrzyńskiej powierzono pracowni JP Architekci.

fot. mat. prasowe

Galeria Zegrzyńska - wizualizacja 1

Powierzchnia handlowa obiektu została rozlokowana na dwóch kondygnacjach naziemnych i wynosi ponad 2200 m2 GLA.


„To miejsce przez wiele lat czekało na zagospodarowanie. Nieruchomość położona jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Teraz stanie się centrum handlu i usług dla wschodniej części Legionowa. Architektura Galerii jest dopasowana do istniejącego krajobrazu miejskiego i doskonale integruje się z otaczającą tkanką. Staraliśmy się respektować walory urbanistyczne dzielnicy, jaki i utrzymać projekt jako ekonomicznie opłacalny dla inwestora. Koncepcja układu funkcjonalnego opiera się na zapewnieniu wygody, funkcjonalności i przejrzystości dla użytkownika, Do geometrycznej bryły obiektu zaimplementowano motywy marynistyczne, kojarzące się z ulubionym miejscem weekendowego wypoczynku mieszkańców Warszawy oraz Legionowa – Zalewem Zegrzyńskim…”- powiedział Jakub Szatkowski, główny architekt.

Proces pozyskania najemców koordynuje sam inwestor wraz ze współpracującą agencją komercjalizującą.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: