eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › Testuj WF-Mag bez instalacji

Testuj WF-Mag bez instalacji

2003-06-04 00:36

Na stronach Wortalu ASP.PL użytkownicy mogą testować system obsługi magazynu i sprzedaży WF-Mag dla Windows (SQL). Producentem oprogramowania jest WA-PRO Systemy Informatyczne.
Uruchomienie aplikacji możliwe jest dzięki wykorzystaniu usług terminalowych. Przed uruchomieniem konieczne jest pobranie klienta Java.

Dostęp do WF-Mag'a poprzez Internet pozwala na jego testowanie bez konieczności instalowania programu oraz serwera baz danych. Teraz można pracować w systemie uruchamiając jedynie link. Takie rozwiązanie – możliwość pracy on-line - jest szczególnie atrakcyjne dla firm wielooddziałowych. Dostępny w ten sposób program pozwala np. na bieżący podgląd danych, niezależnie od lokalizacji oddziałów firmy.

WF-Mag dla Windows (SQL) to system obsługi magazynu i sprzedaży przeznaczony do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, o różnym profilu działalności. Program pozwala na wspomaganie sprzedaży poprzez rozbudowany system wariantów sprzedaży, cenników, upustów, kontrolę zobowiązań i należności. Oprócz tego ułatwia analizę przepływu towarowego, poprzez możliwość tworzenia różnorodnych zestawień przychodów i rozchodów towarów w dowolnym okresie. WF-Mag dla Windows został zrealizowany w technologii klient–serwer w oparciu o Microsoft SQL Server 2000.

Przeczytaj także


Więcej na ten temat: asp.pl, wf-mag

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Nowy program Symantec'a

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: