eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Smartfon TP-Link Neffos C5 Plus

Smartfon TP-Link Neffos C5 Plus

2019-03-13 12:23

Smartfon TP-Link Neffos C5 Plus

TP-Link Neffos C5 Plus - ekran © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Smartfon TP-Link Neffos C5 Plus ma 5,34-calowy wyświetlacz o proporcjach 18:9 i pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android Oreo 8.1 Go. Wyposażony został w baterię o pojemności 2200mAh.
Neffos C5 Plus będzie dostępny na rynku w trzech konfiguracjach pamięci. W pierwszej kolejności do sklepów trafią wersje 1 GB RAM, 16 GB ROM oraz 1GB RAM, 8 GB ROM. W kolejnych tygodniach dołączy model wyposażony w 512 MB RAM i 8 GB ROM.

Smartfon ma 5,34-calowy ekran FullView o rozdzielczości 960x480px i proporcjach 18:9, które w przypadku C5 Plus stanowią dobry stosunek powierzchni wyświetlacza do obudowy. Zastosowany tu wydłużony ekran zapewnia lepsze wrażenia wizualne, co jest szczególnie odczuwalne przy graniu czy oglądaniu wideo w rozdzielczości natywnej.

Neffos C5 Plus obsługuje połączenia 3G. Posiada dwa sloty na karty SIM i osobny na kartę microSD, z którą można rozszerzyć pamięć na dane do 64GB. Urządzenie obsługuje funkcję dual-standby oraz inne opcje łączności, takie jak: Wi-Fi czy Bluetooth, udoskonalone przez TP-Link w celu uzyskania optymalnej prędkości i stabilnego połączenia. C5 Plus zapewnia lepszą niż poprzedzający go model, jakość dźwięku.

Smartfon pracuje pod kontrolą Android Oreo 8.1 Go, co przekłada się na płynne działanie urządzenia, zwiększone bezpieczeństwo oraz szybkie aktualizacje systemu. Przy mobilnej transmisji, automatycznie włączona zostaje opcja oszczędzania danych. System posiada także odchudzone wersje popularnych aplikacji takich jak YouTube Go czy Mapy Go.

fot. mat. prasowe

TP-Link Neffos C5 Plus - ekran

Smartfon ma 5,34-calowy ekran FullView o rozdzielczości 960x480px.


Smartfon Neffos C5 Plus ma baterię o pojemności 2200mAh. Użytkownik może wykorzystać także tryb oszczędzania baterii, który przedłuża czas pracy urządzenia.

Na pokładzie Neffosa C5 Plus znajduje się tylny aparat 5Mpx i tryby takie jak HDR, Seria czy Panorama, które ułatwiają wykonywanie zdjęć w różnych okolicznościach, bez potrzeby wykorzystywania dodatkowego sprzętu czy oprogramowania. Z myślą o selfie, Neffos wyposażył C5 Plus w przednią kamerę 2Mpx oraz autorski tryb upiększania.

fot. mat. prasowe

TP-Link Neffos C5 Plus - tył

Na pokładzie Neffosa C5 Plus znajduje się tylny aparat 5Mpx.


W Polsce w pierwszej kolejności dostępne będą wersje Neffos C5 Plus w kolorze szarym w konfiguracji 1GB RAM / 8GB ROM oraz 1 GB RAM / 16 GB ROM. Docelowo pojawią się także kolejne wersje kolorystyczne: czerwona i niebieska oraz konfiguracja 512 MB RAM / 8 GB ROM. Smartfony użytkownicy otrzymają w zestawie wraz z sylikonowym etui i folią ochronną.

Przybliżone ceny detaliczne TP-Link Neffosa C5 Plus:
  • 512 MB/8 GB – cena zostanie ujawniona w momencie wprowadzania modelu do sprzedaży
  • 1 GB/8 GB – od ok. 279 zł
  • 1 GB/16 GB – od ok. 319 złoprac. : eGospodarka.pl

Oceń

1 1

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: