eGospodarka.pl
wiadomość od św. Mikołaja

eGospodarka.plWiadomościKomunikaty firm › Kazachstan otwarty na polski biznes

Kazachstan otwarty na polski biznes

2017-08-25 13:59

Kazachstan otwarty na polski biznes

Polsko-Kazachstańskie Forum Gospodarcze Astana 2017 © fotolia.com

Komunikat PR

Wymiana doświadczeń, nawiązanie nowych kontaktów handlowych, uczestnictwo w dyskusjach tematycznych i szansa na zdobycie azjatyckich rynków - z tego wszystkiego będą mogli skorzystać polscy przedsiębiorcy, którzy wezmą udział w Polsko-Kazachstańskim Forum Gospodarczym w Astanie.
Forum odbędzie się 6 września 2017 r. - w przededniu obchodów Dnia Polski podczas Międzynarodowej Wystawy Astana EXPO 2017. Będzie to ważne wydarzenie gospodarcze, które przyciągnie do stolicy Kazachstanu najwyższych rangą przedstawicieli świata polityki i biznesu obu krajów. Dla polskich przedsiębiorców udział w Forum to okazja do nawiązania współpracy handlowej i wejścia na rynek Kazachstanu i innych krajów rejonu Azji Centralnej.

Do udziału w Polsko-Kazachstańskim Forum Gospodarczym w szczególności zostali zaproszeni przedstawiciele branż wiodących podczas tegorocznej wystawy EXPO, takich jak: odnawialne źródła energii (technologie przetwarzania biomasy, energetyka wiatrowa, wytwarzanie energii z odpadów organicznych), nowoczesne technologie wydobywcze, produkcja maszyn i urządzeń górniczych, energetyka tradycyjna oraz branża budowlana, a także klastry energetyczne.

Te właśnie branże odnoszą sukcesy w polskim eksporcie do Kazachstanu. Najczęściej eksportowane są: maszyny i urządzenia (głównie przemysł wydobywczy oraz urządzenia klimatyzacyjne i grzewcze), chemia domowa i budowlana, farmaceutyki i kosmetyki, wyroby metalurgiczne, a także artykuły rolno-spożywcze.

Podczas Forum zostaną podpisane umowy gospodarcze między Polską a Kazachstanem, podejmowane będą także tematy finansowania wspólnych przedsięwzięć gospodarczych oraz poszukiwania wszelkich możliwości współpracy między polskimi i kazachskimi firmami.

Współorganizatorem wydarzenia jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Zapewnia ona przedsiębiorcom uczestniczącym w Forum możliwość prezentacji materiałów promocyjnych swoich firm, a także skorzystania ze spotkań b2b z potencjalnymi partnerami z Kazachstanu.

Formularz rejestracyjny dostępny jest pod adresem .

oprac. : Komunikat PR

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.