eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościKomunikaty firm › Najtańszy abonament. Jak wybrać operatora komórkowego w 2023 roku?

Najtańszy abonament. Jak wybrać operatora komórkowego w 2023 roku?

2023-02-27 09:14

Najtańszy abonament. Jak wybrać operatora komórkowego w 2023 roku?

Najtańszy abonament. Jak wybrać operatora komórkowego w 2023 roku? © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Komunikat PR

Coraz więcej Polaków przekonuje się, że comiesięczne opłacanie abonamentu telefonicznego jest znacznie lepszym wyborem niż korzystanie z telefonu na kartę. Co sprawia, że warto postawić na to rozwiązanie? Która z ofert na rynku wypada najlepiej pod względem kosztów?

Dlaczego abonament telefoniczny jest lepszym wyborem niż telefon na kartę?


Jednym z powodów, dla którego wiele osób decyduje się na abonament, jest możliwość skorzystania z oferty łączącej usługi mobilne z telefonem komórkowym. Warto jednak zaznaczyć, że cena urządzenia może być w takim przypadku mniej korzystna niż przy zakupie sprzętu w sklepie z elektroniką. Oznacza to, że chcąc znaleźć najtańszy abonament komórkowy, raczej nie będziemy rozglądać się wśród ofert tego rodzaju – zwykle są one zauważalnie droższe niż propozycje bez telefonu.

fot. mat. prasowe

Dlaczego abonament telefoniczny jest lepszym wyborem niż telefon na kartę?

Decydując się na abonament telefoniczny, można płacić za usługi znacznie mniej niż w przypadku korzystania z telefonu na kartę. Pakiety rozmów, SMS-ów czy transferu danych są przeważnie o wiele bardziej opłacalne niż przy ofertach prepaid, a często nawet nielimitowane.Co istotne, decydując się na abonament telefoniczny, można płacić za usługi znacznie mniej niż w przypadku korzystania z telefonu na kartę. Pakiety rozmów, SMS-ów czy transferu danych są przeważnie o wiele bardziej opłacalne niż przy ofertach prepaid, a często nawet nielimitowane. Poza tym abonament telefoniczny stanowi wygodne rozwiązanie dla klientów – nie trzeba obawiać się, że w pewnym momencie zabraknie środków na koncie. Możliwość automatycznego opłacania rachunków i brak konieczności doładowań to komfortowe połączenie, dzięki czemu można zaoszczędzić sporo czasu i stresu.

Czy najtańszy abonament komórkowy jest w stanie sprostać obecnym wymaganiom klientów?


Oczywiście, że tak! Wiele osób zastanawiających się nad wykupieniem abonamentu komórkowego obawia się, że takie rozwiązanie jest mniej opłacalne niż telefon na kartę – w rzeczywistości jest jednak zupełnie inaczej. Na polskim rynku bez problemu znajdziemy oferty operatorów, które zaspokajają wszystkie potrzeby większości użytkowników telefonów komórkowych, takie jak nielimitowane wykonywanie połączeń czy swobodne korzystanie z internetu z użyciem dużego pakietu danych. Jednym z przykładów może być abonament w sieci Otvarta. Propozycje tej firmy należą do najtańszych na rynku, a jednocześnie są w stanie sprostać wszelkim wymaganiom. Szukając idealnej oferty, warto zacząć od określenia swoich oczekiwań – jedną z najistotniejszych kwestii będzie rozmiar pakietu transferu danych.

Najtańszy abonament bez telefonu – na ofertę którego operatora szczególnie warto zwrócić uwagę?


Przeglądając rankingi najtańszych ofert na abonament komórkowy, nie sposób nie zauważyć nazwy operatora, która pojawia się w nich bardzo często – jest to sieć komórkowa Otvarta. W poszukiwaniu bezkonkurencyjnej cenowo oferty z pewnością warto zapoznać się z propozycjami tej sieci. Obecnie Otvarta oferuje najtańszy abonament na rynku, którego opłata miesięczna wynosi nawet 9,99 zł – klienci w tej cenie otrzymują pakiet 60 minut do wszystkich krajowych sieci telefonicznych, a także 2 GB transferu danych. Umowę podpisuje się w tym przypadku na czas nieokreślony, co pozwala zachować większą swobodę i elastyczność. To jedna z najkorzystniejszych ofert dostępnych w Polsce.

Co zrobić, jeśli interesuje nas najtańszy abonament z nielimitowanymi połączeniami i SMS-ami oraz sporym pakietem internetowym? Ponownie najlepszym wyborem okazuje się oferta sieci Otvarta – w tym przypadku jest to pakiet „O! KORZYSTNA! 5G” kosztujący 18,99 zł miesięcznie. Co więcej, operator oferuje bezproblemowe przeniesienie numeru oraz możliwość skorzystania z karty eSIM. To rozwiązanie, które zapewnia jeszcze większą wygodę przy korzystaniu ze smartfona – warto przy tym zaznaczyć, że niektórzy producenci, np. Apple, już teraz planują oferować urządzenia ze wsparciem wyłącznie dla kart eSIM.

Internet 5G oraz internet LTE – tani abonament zapewniający świetne warunki korzystania z sieci


Możliwości internetu mobilnego mają obecnie coraz większe znaczenie. Dzięki takiej technologii możemy m.in. kontaktować się z bliskimi poprzez portale społecznościowe, pracować czy uczyć się z dowolnego miejsca, a także oglądać filmy lub przeglądać sieć w podróży. Aby zapewnić sobie największy komfort korzystania z urządzenia, warto postawić na internet mobilny bez limitu lub bardzo duży pakiet danych.

Szukając oferty obejmującej Internet mobilny 5G, po raz kolejny warto rozejrzeć się wśród propozycji firmy Otvarta. Ta sieć komórkowa proponuje kilka różnych wariantów abonamentu, dzięki czemu łatwo znaleźć opcję zgodną z własnymi potrzebami i preferencjami. Również w tym przypadku operator umożliwia korzystanie z nowego standardu eSIM, który w niedalekiej przyszłości może stać się preferowanym rozwiązaniem wielu producentów telefonów komórkowych.

Która sieć komórkowa oferuje najtańszy abonament? Podsumowanie


Czytając podobne artykuły poradnikowe, warto mieć na uwadze to, że prawdopodobnie nie ma na rynku dwóch identycznych ofert abonamentów telefonicznych. W związku z tym, tworząc rankingi abonamentów, nierzadko musimy kierować się jednym, konkretnym parametrem, tak aby wyłonić ten najlepszy spośród wyborów. W przypadku tego artykułu tym kryterium była cena – z naszej analizy wynika, że najkorzystniejsze oferty abonamentów komórkowych bez ograniczeń zapewnia sieć Otvarta. Jest to polska marka, która od kilku lat udostępnia swoje usługi również dla klientów indywidualnych. Co ciekawe, w ramach propozycji tego operatora nie znajdziemy ofert na kartę – sieć stawia wyłącznie na abonamenty, które zapewniają znacznie większą wygodę klientom. Warto zwrócić uwagę na możliwość skorzystania z umów na czas nieokreślony, dzięki którym można liczyć na sporą swobodę i elastyczność. Markę należy pochwalić jednak przede wszystkim za spore pakiety internetu mobilnego, które sięgają nawet kilkuset GB – aby dowiedzieć się więcej, warto odwiedzić stronę operatora.

oprac. : Komunikat PR

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

 • najlepszy operator

  grygggg / 2024-01-01 19:58:27

  najlepsza oferta na karte polecam mobile Vikings

  -0umow (mozna zrezygnować w kazdej chwili)

  -automatyczne doładowania (niemusisz pamietac o doładowaniu)

  -kumulujące sie GB (MOZESZ WYMIENIĆ NA UPOMINKI)

  -ZAPROSISZ KILKU ZNAJOMYCH niepłacisz za doładowanie (Płyniesz za FREE)

  Link ponizej

  https://mobilevikings.pl/referral/ZaradnyZmyslnyProrokGrzegorz/ odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: