eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieInternet › YouTube płaci za filmy

YouTube płaci za filmy

2008-02-02 00:08

Wstawianie klipów wideo na serwis YouTube może okazać się bardzo dochodowym zajęciem. Program partnerski serwisu przewiduje gratyfikacje finansowe dla osób, których filmy oglądane są przez największą liczbę osób.
Program partnerski YouTube oferuje internautom część zysków z reklam, które znajdują się w sąsiedztwie pliku mieszczonego przez użytkownika. Im większa popularność klipów, tym więcej można w ten sposób zarobić. Oferta YouTube działa na razie w USA, gdzie pojawili się już internauci zarabiający w ten sposób nawet po kilka tysięcy dolarów. Podobna propozycja będzie wkrótce dostępna także w Wlk. Brytanii.

Wprawdzie YouTube nie precyzuje jak duży procent udziału z reklam przekazuje użytkownikom, to jednak zaznacza, że duże pieniądze przynieść mogą tylko klipy oglądane przez miliony internautów. Po uruchomieniu programu partnerskiego w Wlk. Brytanii, YouTube planuje zaproponować podobne oferty w innych krajach europejskich.

oprac. : 4Press

Więcej na ten temat: YouTube, wideo, nagrania wideo, serwisy wideo

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.