eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Telefon myPhone Halo S

Telefon myPhone Halo S

2018-05-29 10:31

Telefon myPhone Halo S

myPhone Halo S © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (5)

myPhone Halo S to klasyczny model z rozsuwaną klawiaturą numeryczną. Ma ekran 2,8 cala o rozdzielczości 240x320 px oraz akumulator o pojemności 1000 mAh. Jest dostępny w cenie 169 złotych w sklepie producenta.
Telefon myPhone Halo S o konstrukcji typu „slider” będzie dobrym wyborem dla osób, które nie mogą rozstać się z tradycyjną klawiaturą do pisania SMS-ów. Wysuwanie i chowanie klawiatury jest równoznaczne z automatycznym zablokowaniem lub odblokowaniem telefonu oraz odebraniem, bądź kończeniem połączenia.

myPhone Halo S ma ekran 2,8 cala o rozdzielczości 240x320 px, duże klawisze, opcję ustawienia 8 fotokontaktów oraz stację ładującą. Aby dłużej używać telefon wystarczy odłożyć go do bazy podłączonej do gniazdka (w zestawie znajduje się również adapter do tradycyjnego ładowania). Dzięki takiemu rozwiązaniu urządzenie może z powodzeniem pełnić rolę telefonu domowego oraz komórki.

fot. mat. prasowe

myPhone Halo S w bazie

Aby dłużej używać telefon wystarczy odłożyć go do bazy podłączonej do gniazdka.


Halo S jest wyposażony w aparat VGA, przycisk funkcyjny SOS dający możliwość nawiązania połączenia / wysłania wiadomości sms do wcześniej zaprogramowanego numeru za pomocą jednego kliknięcia. Urządzenie wyposażono także w radio FM, latarkę oraz Bluetooth, dzięki któremu m.in. podłączymy zestaw głośnomówiący w aucie. Telefon posiada 32 MB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia jej za pomocą karty microSD o dodatkowe 32 GB.

fot. mat. prasowe

myPhone Halo S - klawiatura

Wysuwanie i chowanie klawiatury jest równoznaczne z automatycznym zablokowaniem lub odblokowaniem telefonu oraz odebraniem, bądź kończeniem połączenia.


Telefon ma akumulator o pojemności 1000 mAh.

myPhone Halo S dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i czerwonej, w cenie 169 zł.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (2)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: