eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościKomunikaty firm › Cashback - Czym jest i jak działa?

Cashback - Czym jest i jak działa?

2021-10-25 13:17

Cashback - Czym jest i jak działa?

Cashback - Czym jest i jak działa? © fot. mat. prasowe

Komunikat PR

Cashback, czyli zakład bez ryzyka jest obecnie jedną z najpopularniejszych promocji bukmacherskich. Skąd wziął się jego fenomen? Na czym polega i jak można go odebrać?

Cashback - bezpieczny zakład


Duża część legalnych bukmacherów w Polsce oferuje możliwość obstawienia zakładu bez ryzyka. Polega to na tym, że w razie przegranego zakładu, na konto obstawiającego wraca część lub całość postawionej kwoty. Jest to świetna opcja zarówno dla osób zaczynających przygodę z zakładami bukmacherskimi, jak i weteranów obstawiania.

Trzeba jednak pamiętać, że najczęściej te promocje bukmacherskie ograniczone są jakimiś warunkami. Nie jest to zwykły zwrot pieniędzy na konto, z którego z powrotem można przelać pieniądze do swojego banku. Kwotę zwróconą przez bukmachera trzeba zazwyczaj obrócić - raz lub kilkakrotnie.

Często bukmacherzy wskazują po jakim kursie ma być obstawiony kupon, aby mógł zostać “obrócony”. Dodatkowo precyzują jakie zdarzenia są wliczane w tę promocję, a które nie są. Warto więc przed wyborem bukmachera zerknąć, jakie warunki trzeba spełnić, aby załapać się na tę promocję.

Jak wybrać najlepszy cashback?


Na polskim rynku działa kilkudziesięciu legalnych bukmacherów. Większość z nich, w ramach zachęcenia klienta oferuje promocję cashback. U jednych jest ona bardziej opłacalna, u innych mniej. O czym pamiętać przy wyborze? Jak sprawdzić gdzie znaleźć najbardziej odpowiedni bonus?

Żeby móc się cieszyć jak najlepszym cashbackiem, warto zwrócić uwagę, aby ta promocja obejmowała możliwie jak:
  • najmniejszą ilość obrotów
  • najmniejszą liczbę zdarzeń, potrzebną do spełnienia warunków promocji
  • najniższy kurs minimalny
  • najdłuższy termin ważności (najwięksi gracze często dają bardzo krótkie terminy)
  • najwyższą kwotę maksymalną kuponu
  • najmniej ograniczeń związanych z rodzajem zdarzeń na kuponie
  • najwyższy procent zwrotu stawki

Betfan kod promocyjny, zapewnia cashback w wysokości 600 zł, jest to promocja, na którą z pewnością warto zwrócić uwagę.

Cashback, a cashout - jaka jest różnica?


Choć nazwy mogą się kojarzyć podobnie, obie promocje są zupełnie innymi bonusami bukmacherskimi. Definicje cashbacku już poznaliśmy, jak wygląda sytuacja z cashoutem?

Cashout jest to możliwość rozliczenia kuponu przedwcześnie. Jeżeli stawiamy kupon, na którym znajduje się spora liczba meczów, a w trakcie jego trwania dojdziemy do wniosku, że dana drużyna lub zawodnik nie sprosta swemu zadaniu możemy rozliczyć kupon przed jego zakończeniem. Otrzymamy wtedy jakiś procent (w zależności od bukmachera) potencjalnej wartości niż w przypadku, gdyby kupon był rozliczony normalnie.

Oczywiście kwota, którą dostaniemy będzie odpowiednio pomniejszona przez bukmachera - część wygranej trafi do jego. Nie będzie to tylko kwota pomniejszona o kursy meczów z których zrezygnowaliśmy na rzecz cashoutu, lecz także przez prowizję bukmachera. Daje to możliwość uniknięcia porażki przez obstawiającego całego kuponu i zdobycia części pieniędzy.

oprac. : Komunikat PR

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: