eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościKomunikaty firm › Upominki świąteczne dla klientów i pracowników

Upominki świąteczne dla klientów i pracowników

2020-10-09 09:54

Upominki świąteczne dla klientów i pracowników

Upominki świąteczne dla klientów i pracowników © fot. mat. prasowe

Komunikat PR

Wiele firm każdego roku przygotowuje prezenty dla kontrahentów i współpracowników. Czasami niewielki podarunek jest wyrazem pamięci i życzliwości. Gdzie szukać inspirujących prezentów?
Łakocie to od lat prezent taktowny i uniwersalny. Większość z nas za nimi przepada. Nawet jeśli stronimy od słodkości, to w naszym otoczeniu znajdziemy kogoś, komu możemy zrobić takim podarunkiem dużą przyjemność. W ten sposób możemy obdarować klientów i pracowników. Z pewnością sprawimy im dużą radość. Oczywiście czekolada czy owinięty w sreberko mikołaj nie zrobią takiego wrażenia. Jeśli chcemy już komuś wręczyć słodycz, to postarajmy się, aby był to coś, co znajdzie uznanie u odbiorców. Mamy na to kilka pomysłów.

Słodkie prezenty świąteczne


Upominki świąteczne dla klientów zawsze są miłym gestem. Jeżeli współpracujemy z kimś często i chcemy w ten sposób podziękować, to łakocie są świetnym pomysłem. Z drugiej strony, gdy zależy nam na poprawie relacji lub odbudowaniu tych nadszarpniętych, to również taki gest będzie symbolem pojednania. Można pokusić się o czekoladowe figurki przedstawiające np. renifera. Zapakowany w estetyczne pudełko z logiem i nazwą firmy będzie naszą wizytówką, a nawet pewnego rodzaju kartką świąteczną. Jeżeli chcemy kogoś szczególnie wyróżnić, to zdecydujmy się na coś bardziej ekskluzywnego. Takie będzie pudełko z pralinami. Elegancki grawer w klimacie świąt na egzotycznym drewnie zrobi duże wrażenie. Jest to swoiste zaproszenie, aby zajrzeć do środka. We wnętrzu schowane są prawdziwe cukiernicze skarby. Praliny o różnych kształtach, wyglądzie i smaku rozpieszczą nawet najbardziej wymagające podniebienie. Czekolada to bardzo plastyczny surowiec, który sprawdzi się idealnie jako prezent na święta.

Zadbaj o najbliższe otoczenie


Prezent na święta dla pracownika, to świetna forma uznania pozapłacowego. Pozostańmy więc w krainie czekolady, która jest morzem inspiracji. Jako pracodawca możemy zadbać o to, aby prezenty podzielić na kobiece i męskie. W końcu czekolada to nie tylko tabliczka i może przybierać różne kształty i rozmiary. W ten sposób do współpracowników trafić mogą czekoladowe telefony, pady do konsoli czy wystrzałowe szpilki. Wszystkie jadalne, choć mogą także pełnić funkcje estetyczne. Jeżeli jednak zależy nam na utrzymaniu klimatu świąt, to zdecydowanie warto postawić na wspomniane pralinki w drewnianych opakowaniach. Opcjonalnie znajdziemy skrupulatnie wykonane figurki mikołajów i reniferów, które z powodzeniem możemy schrupać. Sympatyczny czekoladowy mikołaj będzie z uśmiechem spoglądał z komody lub biurka na to, co dzieje się w jego otoczeniu. Prezenty świąteczne w wersji czekoladowej to świetny upominek, który wywoła uśmiech na wielu twarzach.

Świąteczne prezenty bywają wyzwaniem, zwłaszcza w firmach. Możemy taktownie i z klasą wybrnąć z takiej sytuacji, obdarowując pracowników i klientów łakociami. Wykonane z dużą pieczołowitością będą zarówno świetną ozdobą, jak i smakowitą przekąską. Ucieszą się z nich praktycznie wszyscy, gdyż jakością wyróżniają się spośród tłumu. Czekoladowe łakocie będą świetnym prezentem dla klientów i pracowników. W końcu wiele im zawdzięczamy, a taki gest jest tego słodkim dowodem.

oprac. : Komunikat PR

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: