eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościKomunikaty firm › Jak oszczędzać na produktach za pomocą gazetki Lidl?

Jak oszczędzać na produktach za pomocą gazetki Lidl?

2020-08-21 10:58

Jak oszczędzać na produktach za pomocą gazetki Lidl?

Jak oszczędzać na produktach za pomocą gazetki Lidl? © fot. mat. prasowe

Komunikat PR

Ten artykuł poświęcony jest trikom i sposobom, które pomogą Ci oszczędzać jak najwięcej przy korzystaniu z gazetek promocyjnych jednego z najbardziej popularnych polskich sklepów - LIDL. Zniżki, wyprzedaże i akcje odbywają się w Lidlu na co dzień. Jednak które z nich są najbardziej opłacalne i pozwalają zaoszczędzić najwięcej?

Dlaczego supermarkety LIDL są tak popularne?


Sieć supermarketów LIDL, działająca w wielu krajach Europy, oferuje konsumentom wiele ciekawych, a czasem także niedostępnych w innych sklepach, wysokiej jakości towarów w atrakcyjnych cenach. Nie warto zatem dziwić się faktowi, że ten sklep jest chętnie odwiedzany zarówno przez osoby na stałe mieszkające w kraju, jak i turystów.

Ponadto co tydzień ukazuje się aktualna gazetka Lidl, która pomaga wszystkim chętnym oszczędzać zarówno na produktach żywnościowych, jak i na kosmetykach, środkach czyszczących, niekiedy także na ubraniach i drobnych artykułach gospodarstwa domowego. Jeśli chcesz oszczędzać z Lidlem na co dzień, pamiętaj, że obecnie sieć nie posiada własnego programu lojalnościowego. Lidl przystąpił jednak do programu lojalnościowego Karty Dużej Rodziny, który został zainicjowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Dla rodzin wielodzietnych w kraju obowiązuje rabat 10% na określone grupy towarów:
  • świeże warzywa i owoce od Ryneczku Lidla;
  • chleb i bułki marki Chrupiące z Pieca;
  • Woda Saguaro;
  • chemia gospodarcza z W5;
  • produkty z KuchniaLidla.pl;
  • słoiki z produktami dla niemowląt marek: Bobovita, Bebiprima, Hipp i Lupilu.

Gazetki LIDL: najlepsze dla oszczędnych


Gazetki LIDL tradycyjnie nazywane są “Superofertą” i zawierają informacje o wszystkich ofertach promocyjnych sklepu, dostępnych w bieżącym tygodniu. Jeśli lubisz monitorować ceny, obok nowej ceny ze zniżką zawsze znajdziesz starą przekreśloną, która pomoże Ci szybko zorientować się w opłacalności robienia tego lub innego zakupu. Zniżki w gazetce mogą być zarówno minimalne (od 5%), jak i sięgać nawet do 70% od początkowej ceny towaru.

Trzeba też uważać na okres obowiązywania zniżki - nie wszystkie towary dostępne są w cenie promocyjnej przez cały czas aktualności gazetki. Między innymi, każdy z produktów w cenie obniżonej jest dostępny do wyczerpania zapasów, są też takie, na które zniżka pozostaje aktualna przez dwa lub trzy dni (najczęściej w tej kategorii można znaleźć towary sezonowe).

Gazetka a aplikacja mobilna Lidl


Oszczędzanie z Lidl opłaca się szczególnie posiadaczom aplikacji mobilnej Lidl Plus, którzy podczas wizyty w sklepie mogą liczyć nawet na 60% dodatkowej zniżki. Każdy, kto zainstaluje aplikację Lidl Plus na swoim urządzeniu mobilnym (z Androidem lub iOS) i ją aktywuje będzie systematycznie otrzymywać kupony z ofertą dodatkowych zniżek. Na przykład latem 2020 r. już kilka razy miały miejsce promocje na banany, podczas których ten smakowity owoc można było kupić za 1,99 zł za kg (cena standardowa wynosi z 4,99 zł za kg). Oczywiście dostępne są także zniżki na inne, nie mniej popularne produkty i towary, w tym: masło, mięso, wędliny, nabiał itp.

Zniżki, o których nie informuje się w gazetkach promocyjnych, są czasem dostępne w wybrane dni tygodnia - najczęściej w środę lub sobotę. Warto o nich pamiętać, gdyż są świetną szansą na korzystne cotygodniowe zakupy. Warto również zastanowić się nad nabyciem w ten sposób droższych produktów. Może to być dobre rozwiązanie, gdyż posiadacze aplikacji mobilnej Lidl Plus mają wydłużony czas na zwrot zakupionych towarów do 30 dni.

Na jakich produktach można zaoszczędzić z pomocą gazetki Lidl?


Lidl zawsze stawia na sprzedaż produktów wysokiej jakości, w tym naturalnych produktów żywnościowych. Co tydzień entuzjaści ryb mogą znaleźć w gazetce oferty zakupu mrożonych i chłodzonych ryb różnych gatunków, które pomogą uczynić menu maksymalnie zróżnicowanym i zdrowym. Co tydzień ukazują się w gazetce także zniżki na różnego rodzaju mięsa, owoce i warzywa. Mądrze komponując menu, możesz codziennie sprawiać przyjemność swojej rodzinie wspaniałymi daniami, w całości przygotowanymi z produktów zakupionych w Lidlu ze zniżką.

Lidl - jeden z najlepszych polskich sklepów dla wszystkich, którzy lubią oszczędzanie. Zdrowa i zróżnicowana dieta, wysokiej jakości wyposażenie kuchni, atrakcyjne ubrania dla dzieci i dorosłych: wszystko to, a nawet wiele więcej możesz kupić zapoznając się co tydzień z gazetką Lidl. Zadbaj o siebie i swoją rodzinę: oszczędzaj razem z Lidl!

oprac. : Komunikat PR

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: