eGospodarka.pl
Publikuj ogłoszenia szybko i wygodnie
zyskuj więcej bardziej konkurencyjnych ofert

Abonamenty na publikację ogłoszeń to idealne rozwiązanie dla wszystkich podmiotów, które regularnie ogłaszają przetargi, licytacje, zlecenia czy zapytania ofertowe. Oszczędza Twój czas i znacząco obniża koszty publikacji.Skuteczniej pozyskuj oferentów

 • Nasi Klienci przyznają, że dzięki publikacji ogłoszenia na eGospodarka.pl skutecznie i szybko znaleźli tańszych wykonawców i kontrahentów.Zwiększ konkurencyjność otrzymanych ofert

 • Wielu naszych Klientów potwierdza, że publikując komunikaty na eGospodarka.pl otrzymują więcej bardziej konkurencyjnych ofert niż gdy korzystają z serwisów i gazet lokalnych.


Oszczędzaj na publikacji ogłoszeń

 • Abonament pozwala obniżyć koszt publikacji pojedynczego ogłoszenia nawet o 90%. Dzięki temu możesz publikować wszystkie przetargi i zapytania nie obawiając się o koszty.

Zwiększ oglądalność swoich ogłoszeń

 • Publikacje dostępne w ramach miesięcznego limitu abonamentowego możesz wykorzystać nie tylko do publikacji nowych ogłoszeń, ale także do podbijania (przedatowywania) tych już zamieszczonych w serwisie.

  Wystarczy, że zmienisz datę publikacji ogłoszenia na aktualną, a pojawi się ono ponownie na samej górze listy ogłoszeń oraz zostanie wysłane w powiadomieniach e-mail jako nowe ogłoszenie.


Publikuj ogłoszenia łatwo i szybko

 • Każdy nasz Klient otrzymuje dostęp do prostego w obsłudze panelu, w którym może samodzielnie publikować ogłoszenia oraz nimi zarządzać. Sam decydujesz kiedy i w jakiej formie zostanie opublikowane Twoje ogłoszenie. Link do ogłoszenia jest stały i można go udostępniać zainteresowanym.

  W każdej chwili możesz dodawać uzupełnienia (np. najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami) do opublikowanego ogłoszenia. W razie potrzeby możesz nawet samodzielnie zdjąć ogłoszenie z serwisu.


Zarządzaj ogłoszeniami w dowolnym miejscu i czasie

 • Nie jesteś zależny od planów wydawniczych czy godzin pracy redakcji. Swoje ogłoszenia możesz publikować o dowolnej porze. Możesz także ustawić datę przyszłą i skorzystać z automatycznej publikacji.


Publikacja w serwisie o uznanej renomie

14

lat na rynku


40 tys.

subskrybentów
powiadomień
e-mail
150 tys.

osób szukających
przetargów

Dział Przetargi.eGospodarka.pl istnieje nieprzerwanie od 2004 r. i dla wielu firm stanowi główne oraz wiarygodne źródło informacji o toczących się postępowaniach przetargowych. Miesięcznie dział Przetargi.eGospodarka.pl odwiedza 150 tys. osób, a cały serwis eGospodarka.pl ponad 1,4 mln. Mailowe powiadomienia o przetargach z naszego serwisu otrzymuje ponad 40 tys. osób.
Cennik abonamentów

Abonament LIGHT

 • 4 publikacje miesięcznie
 • umowa na rok

119 zł netto / miesiąc
płatność roczna (1 428 zł netto)

wybieram

Abonament OPTIMUM

 • 15 publikacji miesięcznie
 • umowa bezterminowa
 • rezygnacja w dowolnym momencie
  (3-dniowy okres wypowiedzenia)

399 zł netto / miesiąc
płatność miesięczna

wybieram

PROMOCJA!
płatność półroczna = rabat 30%

279 zł netto / miesiąc
płatność półroczna (1 674 zł netto)

wybieram

Abonament KOMFORT

 • 40 publikacji miesięcznie
 • umowa bezterminowa
 • rezygnacja w dowolnym momencie
  (3-dniowy okres wypowiedzenia)

899 zł netto / miesiąc
płatność miesięczna

wybieram

PROMOCJA!
płatność półroczna = rabat 30%

629 zł netto / miesiąc
płatność półroczna (3 774 zł netto)

wybieram

Pojedyncze ogłoszenia

 • Organizujesz przetargi, licytacje czy zapytania ofertowe tylko sporadycznie? Chcesz dodać tylko jedno lub kilka ogłoszeń?
  Sprawdź ofertę na publikację pojedynczych ogłoszeń i pakiety ogłoszeń.
 • 1 ogłoszenie - 299 zł netto
 • 3 ogłoszenia - 499 zł netto
 • 10 ogłoszeń - 999 zł netto
 • 30 ogłoszeń - 1 499 zł netto
sprawdź

Jak to działa?


1

Wybierz abonament

 • Wybierz abonament najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

2

Złóż zamówienie

 • Wypełnij online formularz zamówienia podając dane do faktury i dane kontaktowe.
 • Sprawdź poprawność danych z zamówienia i wyślij je online
 • Dla nowych Klientów na tym etapie zostanie utworzone bezpłatne konto firmowe. Konto umożliwia samodzielną publikację ogłoszeń i zarządzanie nimi.

3

Zapłać za pierwszy miesiąc

 • Możesz wybrać szybką płatność za pośrednictwem przelewy24.pl (przelew online lub karta płatnicza) i zapłacić od razu po wysłaniu zamówienia lub przelew tradycyjny na podstawie faktury proforma.
 • Fakturę za pierwszy opłacony miesiąc otrzymasz na podany w zamówieniu adres e-mail po wpłynięciu na nasze konto należności. W przypadku płatności przez przelewy24.pl (przelew online lub karta płatnicza) odbywa się to niemal natychmiast, a dla przelewów tradycyjnych zazwyczaj nie dłużej niż 2 dni robocze. Faktura będzie także dostępna do pobrania na Twoim koncie firmowym w zakładce "Moje faktury"

4

Publikuj ogłoszenia przez pierwszy miesiąc

 • Aktywacja abonamentu nastąpi niezwłocznie po wpłynięciu na nasze konto należności.
 • Wiadomość o aktywacji zostanie przesłana na adres e-mail podany w zamówieniu.
 • Po otrzymaniu wiadomości zaloguj się do panelu użytkownika i publikuj ogłoszenia. Ogłoszenia możesz publikować w dowolnym momencie trwania abonamentu.

5

Zapłać za kolejny miesiąc

 • Pierwszego dnia każdego kolejnego miesiąca abonamentowego otrzymasz mailem fakturę za ten okres. Ureguluj należność zgodnie z fakturą.
 • Jeśli z jakichkolwiek powodów chcesz zrezygnować z abonamentu, wystarczy że prześlesz do nas mailem wypowiedzenie umowy na minimum 3 dni przed rozpoczęciem kolejnego okresu abonamentowego.

6

Publikuj ogłoszenia przez kolejny miesiąc

 • Co miesiąc w ramach abonamentu masz do wykorzystania stałą liczbę ogłoszeń.
 • Twój miesiąc abonamentowy rozpoczyna się w dniu miesiąca odpowiadającym temu, w którym został aktywowany abonament. Przykładowo, jeśli wiadomość o aktywacji abonamentu otrzymałeś 9-go marca, Twój miesiąc abonamentowy rozpoczyna się 9-go każdego miesiąca.Zaufali nam

portal zmówień publicznychNa podstawie naszych doświadczeń polecamy zamieszczanie ogłoszeń przetargowych w serwisie eGospodarka.pl. Jest to znakomity sposób dotarcia do potencjalnych partnerów. Biznesowy charakter serwisu eGospodarka.pl sprawia, że publikując tutaj ogłoszenia przetargowe łatwo dotarliśmy do osób decyzyjnych w firmach, które są naszymi potencjalnymi kontrahentami.

Monika Ambroziak, Kierownik ds. Administracyjnych, POLWIND Sp. z o.o.

zapytania ofertowe przetargiDzięki serwisowi eGospodarka.pl nasza Firma jako zamawiający ma szansę dotrzeć do szerszego kręgu potencjalnych dostawców, a tym samym zwiększyć konkurencyjność w prowadzonych przetargach. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej jakości świadczonych usług i mogę polecić serwis przetargowy eGospodarka.pl jako wiarygodnego partnera naszej Spółki. [pokaż list referencyjny]

Anna Bednarek, Dyrektor Pionu Zakupów, Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.

zamówienia publiczneNasza Spółdzielnia kilkukrotnie ogłaszała przetargi w Waszym portalu. Dzięki tym ogłoszeniom swoje oferty składało dużo więcej Firm niż wtedy, kiedy ogłaszaliśmy się w mediach lokalnych. Pozwoliło nam to zaoszczędzić sporo środków finansowych a także wybrać takie Firmy, które nam odpowiadały.

Z naszych informacji wynika, że większość firm korzysta z portalu eGospodarka.pl jako podstawowego źródła informacji i dzięki temu takie Spółdzielnie jak nasza mają możliwość poszukiwania wykonawców na terenie całego kraju.

Marek Malinowski, Inspektor Nadzoru Budowlanego, Dział Inwestycji, Otwocka Spółdzielnia Mieszkaniowa

Niniejszym potwierdzam korzystanie z portalu eGospodarka.pl, na którym Leszczyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lesznie publikuje swoje przetargi na remonty i roboty budowlane od marca 2013 roku. Warta podkreślenia jest fachowość, rzetelność i szybkość realizacji zamówień oraz przyjazne podejście konsultantów.

Jerzy Data, informatyk LSM w Lesznie, Leszczyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa

ogłoszenie przetargoweJesteśmy zadowoleni ze świadczonych usług publikacji ogłoszeń o przetarg przez serwis eGospodarka.pl. Szybko udało nam się pozyskać kontrahentów na nasze zlecenie. Polecamy serwis eGospodarka.pl jako skuteczną platformę. [pokaż list referencyjny]

Agnieszka Aleksandrowicz, Prezes Zarządu, Spółdzielnia Mieszkaniowa "IHAR" w Radzikowie

Co zyskujesz dodatkowo?

 • dotarcie do grupy premium

  Nasi użytkownicy odwiedzający dział Przetargi.eGospodarka.pl to przedstawiciele przedsiębiorstw, osoby decyzyjne i właściciele firm bezpośrednio zainteresowani udziałem w przetargach i postępowaniach o podobnym charakterze.
 • obecność w wyszukiwarce

  Ogłoszenie będzie dostępne w wynikach wyszukiwania działu Przetargi dla wszystkich użytkowników serwisu eGospodarka.pl.
 • informacja w powiadomieniach e-mail

  Użytkownicy, którzy korzystają z subskrypcji otrzymają dodatkowo powiadomienie o Twoim ogłoszeniu na skrzynkę e-mail, jeśli będzie ono spełniać wybrane przez nich kryteria.
 • bezpłatne konto firmowe

  Bezpłatne konto firmowe umożliwia śledzenie zamówienia na każdym etapie jego realizacji, monitorowanie stopnia wykorzystania wykupionego pakietu ogłoszeń oraz proste i szybkie zamawianie kolejnych usług w naszym serwisie.
 • dostęp do zamkniętej części eGospodarka.pl

  Po uzupełnieniu profilu użytkownika możesz bez ograniczeń korzystać z zamkniętej części serwisu eGospodarka.pl w tym m.in. pobierać wzory dokumentów i formularzy, zadawać pytania w dziale Porady, subskrybować powiadomienia e-mail o interesujących Cię ofertach.

Wybierz rodzaj abonamentuNajczęściej zadawane pytania

Wybierz rodzaj abonamentuSerwis Przetargi eGospodarka.pl to portal z największą bezpłatną wyszukiwarką zamówień publicznych. Baza przetargów zawiera zarówno zamówienia i ogłoszenia publiczne zamieszczane przez podmioty zobowiązane Prawem Zamówień Publicznych, aby publikować swoje zapytania ofertowe i przetargi w Biuletynie Zamówień Publicznych, jak i firmy, które mimo braku takiego obowiązku organizują własne przetargi oraz zapytania ofertowe i opublikowały je w naszym serwisie. W bazie codziennie pojawiają się nowe przetargi, które są wyszukiwane przez potencjalnych kontrahentów zainteresowanych udziałem zarówno w przetargu publicznym, jak i przetargu ofertowym.

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.