eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościGospodarkaRaporty i prognozyPerspektywy zatrudnienia III kw. 2018 › Prognoza netto zatrudnienia dla regionu EMEA na Q3 2018 r.

Perspektywy zatrudnienia III kw. 2018

2018-06-13 11:35

Jak pokazują wyniki najnowszej edycji raportu ManpowerGroup, w III kwartale br. mocna pozycja osób poszukujących pracy pozostanie faktem. Prognoza netto zatrudnienia sięga +13%, co jest najwyższym wynikiem, z jakim mamy do czynienia od niemal 8 lat. Pośród sektorów, w których nie powinno zabraknąć nowych miejsc pracy triumfują ... Przejdź do artykułu ›

Pokaz slajdów: odświeżaj automatycznie co sek
Perspektywy zatrudnienia III kw. 2018

fot. mat. prasowe

Prognoza netto zatrudnienia dla regionu EMEA na Q3 2018 r. Optymistyczne plany rekrutacyjne zadeklarowali m.in. pracodawcy z Chorwacji (+26%) i Węgier (+19%).

Oceń

1 1

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.