eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościGospodarkaRaporty i prognozyBez podwyżki wynagrodzenia już się nie obędzie? › Czy i jaką otrzymałeś/otrzymałaś podwyżkę w ciągu ostatniego roku?

Bez podwyżki wynagrodzenia już się nie obędzie?

2017-12-06 12:38

Doniesienia z rynku pracy świadczą, że pracodawcy w coraz większym stopniu ulegają presji płacowej. Czy te wieści znajdują potwierdzenie w rzeczywistości? Okazuje się, że tak. Tego przynajmniej dowodzi 7. edycja raportu Antal „Aktywność specjalistów i menedżerów na rynku pracy”, z której wynika, że w tym roku podwyżkę ... Przejdź do artykułu ›

Pokaz slajdów: odświeżaj automatycznie co sek

fot. mat. prasowe

Czy i jaką otrzymałeś/otrzymałaś podwyżkę w ciągu ostatniego roku? Co trzeci respondent deklaruje, że nie dostał ostatnio podwyżki.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.