eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościGospodarkaInwestycjeMagazyny w Polsce. III kwartał z rekordem podaży › Powierzchnia w budowie / Wrzesień 2017 (mkw.)

Magazyny w Polsce. III kwartał z rekordem podaży

2017-11-14 13:39

U schyłku września bieżącego roku całkowite zasoby powierzchni magazynowych w naszym kraju przekroczyły 12,86 mkw., co w ujęciu rocznym oznacza wzrost rzędu 18% - głosi najświeższe opracowanie międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield „Marketbeat - Rynek magazynowy w Polsce: Stan po III kwartale 2017 roku”. Badany okres ... Przejdź do artykułu ›

Pokaz slajdów: odświeżaj automatycznie co sek
Magazyny w Polsce. III kwartał z rekordem podaży

fot. mat. prasowe

Powierzchnia w budowie / Wrzesień 2017 (mkw.) Pod koniec września 2017 roku około 1 050 000 mkw. powierzchni magazynowej pozostawało w budowie.

Oceń

1 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.