eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościGospodarkaPrzemysłBranża motoryzacyjna i jej wpływ na polską gospodarkę › Branża motoryzacyjna – przychody sektora finansów publicznych (mld zł, 2016)

Branża motoryzacyjna i jej wpływ na polską gospodarkę

2017-10-06 12:19

O tym, że branża motoryzacyjna to już od wielu lat jedna z podwalin polskiej gospodarki, nie trzeba przekonywać już chyba nikogo. Automotive ma nie tylko potężny udział w wytwarzaniu wartości dodanej brutto, ale również utrzymywaniu miejsc pracy oraz nakładach inwestycyjnych. Jest również istotnym dla Skarbu Państwa płatnikiem ... Przejdź do artykułu ›

Pokaz slajdów: odświeżaj automatycznie co sek

fot. mat. prasowe

Branża motoryzacyjna – przychody sektora finansów publicznych (mld zł, 2016) Przemysł oraz handel i usługi motoryzacyjne odpowiadają bezpośrednio za 24,4 mld zł rocznych wpływów do sektora finansów publicznych.

Oceń

9 10

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.