eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieInternet › Nowości w e-biznes.pl

Nowości w e-biznes.pl

2005-07-23 00:34

Po ponad 6 latach działalności serwis e-biznes.pl zmienił po raz kolejny stronę główną dostosowując ją do wymagań technologicznych nowych przeglądarek, jak i potrzeb użytkowników.
Nowa strona główna jest zbiorem najnowszych wydarzeń z różnych działów, dodatkowo została zaprojektowana tak by można było ją dostosować do nowopowstałych działów w serwisie. Jest również zgodna ze standardem XHTML.

“Tworząc nową stronę główną jednym z celów była zgodność z nowymi przeglądarkami jakie pojawiają się na rynku – głównie z Operą oraz Firefoxem. Obecnie około 25% użytkowników e-biznes.pl korzysta właśnie z przeglądarek alternatywnych w stosonku do Internet Expolera.” - stwierdził Sylwester Kozak, wydawca e-biznes.pl.

W serwisie powstał również dział “Recenzje”. W dziale można znaleźć opisy ciekawych książek z dziedziny biznesu, marketingu, zarządzania.

Recenzje tworzy Mariusz Ludwiński, doktorant Wydziału Ekonomiczno-Rolniczego SGGW w Warszawie, autor artykułów w "PSX Extreme" oraz "Marketingu w Praktyce", laureat VIII
edycji "Grasz o Staż".

"Nie narzucam swojego zdania w kwestii 'kupić czy nie kupić'. Ja przedstawiam elementy książki, które mi się spodobały i które mi się nie spodobały. Decyzję pozostawiam czytelnikom." - dodaje Mariusz Ludwiński.

Więcej na ten temat: e-biznes.pl, serwisy internetowe

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Program partnerski Onepress

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: