eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Płyty główne ASUS AMD A88X i A55BM-A/USB3

Płyty główne ASUS AMD A88X i A55BM-A/USB3

2013-07-31 11:17

Płyty główne ASUS AMD A88X i A55BM-A/USB3

ASUS A55BM-A USB3 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

W portfolio firmy ASUS znajdą się płyty główne z podstawką FM2+ gotowe do obsługi nadchodzącego AMD APU Kaveri1 i kompatybilne z obecnymi modułami APU ‘Richland’ oraz ‘Trinity’. Obie nowości A88XM-A z chipsetem AMD A88X i A55BM-A/USB3 z chipsetem A55 są w formacie micro-ATX, współpracują z DirectX 11.1 i PCI Express 3.0.
Ekskluzywna technologia firmy ASUS

Płyty główne ASUS A88XM-A i A55BM-A/USB3 wyposażono w złącza PCI-Express 3.0, PCI-Express 2.0 i PCI. Na ich pokładzie znajdziemy również technologie zwiększające wydajność i niezawodność: łatwy w użyciu UEFI BIOS, regulację wentylatorów Fan Xpert oraz ASUS 5X Protection.

Szybki transfer danych zapewnia USB 3.0 Boost – działa 1,7-krotnie szybciej, niż zwykłe porty USB 3.0 przy urządzeniach kompatybilnych z protokołem UASP (USB Attached SCSI Protocol). Regulacja napięcia DIGI+ VRM pozwala na precyzyjne, cyfrowe zasilanie procesora, które przekłada się na zmniejszone zużycie energii i większą stabilność.

fot. mat. prasowe

ASUS A55BM-A USB3

A55BM-A/USB3 wyposażono w złącza PCI-Express 3.0


Bezpieczniki chronią porty I/O i złącza DIMM przed spięciami i nagłymi wzrostami napięcia. Osłony elektrostatyczne zabezpieczają wrażliwe komponenty płyt przed zakłóceniami elektromagnetycznymi, a wysokiej jakości kondensatory zapewniają żywotność rzędu 50 lat przy ciągłej pracy w normalnych warunkach (65°Celsjusza) – to dwukrotnie więcej, niż tradycyjne kondensatory elektrolityczne.

fot. mat. prasowe

ASUS AMD A88X

ASUS AMD A88X współpracuje z DirectX 11.1 i PCI Express 3.0.


Dodatkowo, chromowane tylne porty I/O wykonane ze stali nierdzewnej zapewniają doskonałą odporność na korozję i przedłużoną żywotność, potwierdzoną w 72-godzinnych testach wytrzymałościowych w roztworze soli.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: