eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościGospodarkaInwestycje › Centrum Handlowe Brama Mazur w Ełku

Centrum Handlowe Brama Mazur w Ełku

2013-01-11 13:10

Centrum Handlowe Brama Mazur w Ełku

Centrum Handlowe Brama Mazur 2 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Master Management Sp z o.o. kontynuuje realizacje swojej inwestycji w Ełku. Wszystkie prace przebiegają zgodnie z przyjętym harmonogramem.
Prace rozbiórkowe zostały już całkowicie zakończone. Generalny wykonawca inwestycji, spółka Mostostal Warszawa S.A, prowadzi obecnie prace związane z wykopami i fundamentowaniem obiektu. Równolegle przygotowywany jest projekt budowlany związany z przebudową ciągów komunikacji pieszo-jezdnej ulic Dąbroskiego i Kościuszki.

W dalszej kolejności przewidziane są prace związane z konstrukcją budynku. Stan surowy zostanie zakończony do sierpnia 2013r, a następnie rozpoczęte zostaną prace związane z wykończeniem obiektu w środku, budową skweru i przebudową wspomnianych ciągów komunikacji.

Pomimo, że otwarcie „Bramy Mazur” planowane jest na przyszły rok już teraz finalizowane są umowy na niemal 70% oferowanej powierzchni najmu. Mając na uwadze wczesną fazę inwestycji świadczy to o wielkim sukcesie handlowym i znaczącym zainteresowaniu ze strony najemców.

„ Kluczem do sukcesu każdego centrum jest odpowiedni dobór oraz rozmieszczenie najemców, w związku z czym szczególny nacisk kładziemy na zachowanie odpowiedniej równowagi pomiędzy małymi i dużymi lokalami oraz dostępnymi markami. Z powodzeniem staramy się wprowadzać do centrum zarówno międzynarodowe sieci handlowe jak i rodzimych najemców”- informuje Michał Masztakowski, dyrektor ds. rozwoju i najmu Master Management Group.

Oferta handlowa obejmie niemal wszystkie rodzaje artykułów- od spożywczych i usługowych poprzez odzież, akcesoria, wyposażenie wnętrz ,sprzęt RTV/AGD a także artykuły dla dzieci i niemowląt.

Centrum Handlowe Brama Mazur będzie centrum regionalnym i pierwszym, tak dużym w mieście.

Dwupoziomowa galeria będzie miała nieco ponad 16,2 tys. mkw. powierzchni całkowitej, na której znajdzie się ok. 70 sklepów, liczne kawiarnie i restauracje oraz czterosalowy multipleks – Planet Cinema. Dla klientów centrum zaplanowano parking na 600 miejsc.

fot. mat. prasowe

Centrum Handlowe Brama Mazur 1

Prace rozbiórkowe zostały już całkowicie zakończone. Generalny wykonawca inwestycji, spółka Mostostal Warszawa S.A, prowadzi obecnie prace związane z wykopami i fundamentowaniem obiektu.


Świetna lokalizacja w samym centrum miasta Ełk, sprawia że z najbliższych okolic galerii w czasie krótszym niż 10 minut dojechać będzie mogło blisko 58 000 mieszkańców. Centralne położenie oraz wygodny dojazd dla mieszkańców pozostałych miast z pewnością uczynią Bramę Mazur atrakcyjnym miejscem zakupów oraz spotkań.

fot. mat. prasowe

Centrum Handlowe Brama Mazur 2

Centrum Handlowe Brama Mazur będzie centrum regionalnym i pierwszym, tak dużym w mieście. Dwupoziomowa galeria będzie miała nieco ponad 16,2 tys. mkw. powierzchni całkowitej, na której znajdzie się ok. 70 sklepów.


Prace przy budowie nowego centrum handlowego trwają i jeżeli będą postępowały zgodnie z harmonogramem, pod koniec I kwartału 2014r. Brama Mazur będzie dostępna dla klientów.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Re: Centrum Handlowe Brama Mazur w Ełku

    didzej46 / 2013-03-12 07:58:25

    jezeli mostostal warszawa bedzie tak placil jak placi firmom ktore pracuja na tej budowie to termin ukonczenia inwestycji bedzie 2015 rok. zalegaja z platnosciami, maja dlugi. ta firma to tylko dawna nazwa , odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.