eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Telefon Polycom VVX 60

Telefon Polycom VVX 60

2012-11-02 10:20

Telefon Polycom VVX 60

Telefon Polycom VVX 60 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Polycom zaprezentował VVX 600 - telefon stacjonarny nowej generacji, który oferuje obsługę dotykową w stylu smartfonów i tabletów. Urządzenie posiada zaawansowane funkcje UC&C i wyposażone jest w nową opcjonalną kamerę wideo, która umożliwia prowadzenie wideokonferencji.
Telefon Polycom® VVX® 600 to intuicyjne urządzenie, które integruje się z popularnym aplikacjami UC&C oraz zestawami słuchawkowymi, umożliwiając prowadzenie prywatnych rozmów bez użycia rąk. Jego użytkownicy mogą także brać udział w konferencjach wideo przy użyciu opcjonalnej kamery Polycom VVX.

fot. mat. prasowe

Telefon Polycom VVX 60

Telefon Polycom VVX 60 z dotykowym ekranem multi-touch


Wybrane cechy telefonu Polycom VVX 600:
  • Większy ekran dotykowy multi-touch. Polycom VVX 600 jest wyposażony w 4,3-calowy ekran LCD, większy o 24 proc. od ekranów w innych biznesowych telefonach multimedialnych, co przekłada się na łatwość obsługi i większą funkcjonalność.
  • Łatwiejszy i szybszy dostęp do kontaktów. Polycom VVX 600 obsługuje nawet 16 linii i zapewnia dostęp do firmowej książki telefonicznej, komunikatów błyskawicznych oraz informacji o obecności.
  • Wbudowana łączność Bluetooth. Użytkownicy mogą prowadzić rozmowy za pomocą tego samego zestawu słuchawkowego Bluetooth, którego używają w połączeniu ze smartfonem.

fot. mat. prasowe

Polycom VVX 60

Polycom VVX 60 wyposażony w opcjonalną kamerę wideo


Model VVX 600 będzie obsługiwać zapowiedzianą niedawno platformę Polycom UX™ , która zapewnia najwyższą jakość współpracy wideo za sprawą ponad 20 nowych funkcji, takich jak całkowicie przeprojektowany interfejs użytkownika, najbardziej naturalny obraz HD, a także innowacyjne, oferowane wyłącznie przez Polycom, funkcje transmisji obrazu i dźwięku oraz udostępniania treści, jednocześnie minimalizując wymagania w zakresie zarządzania i wsparcia IT.

VVX 600 jest łatwy we wdrożeniu, zarządzaniu i aktualizowaniu – oferuje przygotowywanie do pracy oraz przeglądarkowe narzędzie konfiguracyjne. Firmy mogą wdrożyć VVX 600 w istniejących sieciach bez modernizowania swoich platform zarządzania połączeniami.


Zobacz także


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.