eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościMedia › Polski Internet a "drugie exposé" premiera

Polski Internet a "drugie exposé" premiera

2012-10-09 13:18

Przeczytaj także: Social media a exposé premiera


Źródło: komentarze pod artykułami rp.pl:
  • na co czekamy? na kolejna ściemę Tuska, którą będzie grał na czas. Najdalej w przyszłym roku Tusk przejdzie w publiczny niebyt, a my zaczniemy odrabiać straty spowodowane jego ignorancją i powszechnym kolesiostwem.
  • Nie wiem co ten podwórkowy piłkarz znowu nabajdurzy. Ale wiem co powinien powiedzieć - idę pograć w gałę, takiego mam plana, to mówię wam ja, premier. I to jest właśnie miejsce dla tej wybitnej postaci typowanej na przewodniczącego UE chyba przez KICKER.
  • Należałoby zapytać Donalda jakie nowe osobistości światowego Public Relations zatrudnił do skomponowania swojego nowego expose. Jest mały problem. Jak tu występować z nowym expose skoro się niewiele zrobiło w sprawach z poprzedniego. Poza tym uważam, że PO należy zdelegalizować.
  • To wszystko co się dzieje, to tylko teatr dla lemingów, bo w zasadzie każda strona jest uzależniona od finansjery międzynarodowej i wiele nie może, a może tylko tyle na ile pozwoli ta finansjera, która ma swoje dalekosiężne cele, wywłaszczenie wszystkich ze wszystkiego co posiadają.

Informacje o raporcie
Analizę wykonano na podstawie ponad 34 materiałów internetowych dostarczonych przez Instytut Monitorowania Mediów z portali dziennik.pl, gazetaprawna.pl, gazeta.pl, natemat.pl, onet.pl, rp.pl, tvn24.pl i wp.pl, omawiających tzw. drugie expose premiera Donalda Tuska. Do analizy zakwalifikowano jedynie materiały omawiające obszerniej temat wystąpienia premiera niż tylko wzmiankujące. Co więcej, nie wzięto pod uwagę aktualizacji materiałów, jeśli nie było do nich żadnych komentarzy. Materiały opublikowane przez inne, powiązane portale, nie były brane pod uwagę. Dominującym czynnikiem przy wyborze materiału było natężenie komentarzy. Raport obejmuje materiały od 1 lipca do 5 października 2012 r. Zawartość merytoryczną komentarzy oceniano, mając na względzie sposób, w jaki internauci wypowiadali się na temat dotychczasowej pracy premiera Donalda Tuska, rządu oraz samego expose. Stosowano 3 kategorie wydźwięku poszczególnych przekazów: negatywne, neutralne i pozytywne. Za pozytywne przyjęto głosy poparcia dla premiera i/lub domniemanej treści expose. Z neutralne uznano komentarze stanowiące głos w merytorycznej dyskusji nad treścią expose i/lub poczynaniami rządu. Do tej kategorii zakwalifikowano też głosy, które nie wartościowały pracy rządu, za to stanowiły np. krytykę partii opozycyjnej. Głosy krytyczne dla premiera, rządu i expose uznano za negatywne.

poprzednia  

1 ... 5 6

oprac. : Aleksandra Baranowska-Skimina / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: