eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Aparat Samsung Smart Foto WB150F

Aparat Samsung Smart Foto WB150F

2012-04-19 12:27

Aparat Samsung Smart Foto WB150F

Samsung Smart Foto WB150F © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Do sprzedaży w Polsce trafia właśnie kompaktowy WB150F - pierwszy z czterech nowych aparatów, z którego zdjęcia można wysyłać od razu, bezprzewodowo za pośrednictwem poczty elektronicznej, do serwisów społecznościowych lub do komputera, telewizora czy też zapisać w chmurze (np. Microsoft SkyDrive) i mieć do nich dostęp z komputera, tabletu, czy telefonu, w każdym miejscu.

fot. mat. prasowe

Samsung Smart Foto WB150F

Samsung Smart Foto WB150F - przód


Codziennie na Facebooku umieszczanych jest około 250 milionów zdjęć, a w serwisie Flickr pojawia się w tym samym czasie 4,5 miliona nowych fotografii. Dzięki nowej rodzinie aparatów Samsung Smart Foto, wyposażonych w moduł sieci bezprzewodowych, dzielenie się emocjami i przesyłanie zdjęć nabierze jeszcze większego tempa. Już w kilkanaście sekund po ich zrobieniu mogą one trafić do znajomych lub zostać opublikowane w serwisie Picasa albo zapisane zdalnie w domowym archiwum.

fot. mat. prasowe

Aparat Samsung Smart Foto WB150F

Aparat Samsung Smart Foto WB150F - tył

WB150F wyposażony jest w obiektyw Schneider-KREUZNACH VARIOPLAN z zoomem optycznym 18x i szerokim kątem (24mm), ekran AMOLED o przekątnej 3” oraz matrycę o rozdzielczości 14 megapikseli. Wszystko to zamknięte jest w smukłej, kompaktowej obudowie. Aparat może nagrywać filmy w rozdzielczości HD 1280x720 z prędkością 30 klatek na sekundę. Zdjęcia i filmy można zapisywać na kartach pamięci SD, SDHC lub SDXC. Edycja zdjęć w aparacie jest prosta i ciekawa dzięki takim funkcjom jak Beauty Shot, Magic Frame, Picture in Picture czy Split Shot.

Wykonane aparatem WB150F zdjęcia i filmy można nie tylko wysłać bezpośrednio z aparatu e-mailem, ale również opublikować w galerii na Facebooku czy w serwisie Picasa. To niezwykle przydatna funkcja w czasie wakacji, kiedy chcemy szybko podzielić się swoimi wrażeniami. Jeśli zabraknie nam miejsca na karcie pamięci, można szybko przesłać zdjęcia na wirtualny dysk Microsoft SkyDrive, a następnie sformatować kartę.

Kolejną ciekawą funkcją w aparatach Samsung Smart Foto wykorzystującą sieć bezprzewodową jest Auto Backup. Po jednorazowym skonfigurowaniu aparatu i komputera wystarczy jedno kliknięcie, aby za każdym razem automatycznie przesłać zdjęcia do domowego archiwum.

fot. mat. prasowe

Aparat cyftowy Samsung Smart Foto WB150F

Aparat cyftowy Samsung Smart Foto WB150F - czarny


Funkcja Samsung Mobile Link sprawia, że udostępnianie, zapisywanie i oglądanie zdjęć w urządzeniach mobilnych – smartfonie czy tablecie – staje się dziecinnie proste. Funkcja TV Link umożliwia natomiast bezprzewodowe wyświetlanie zdjęć i filmów na dużym ekranie telewizora, dzięki czemu pokaz wakacyjnych zdjęć dla rodziny czy znajomych będzie wygodny jak nigdy wcześniej.

Wszystkie aparaty Samsung Smart Foto mogą być obsługiwane ze smartfona za pomocą aplikacji Remote Viewfinder. Dzięki niej obraz, na który skierowany jest obiektyw aparatu, wyświetla się na ekranie smartfona, możemy też zdalnie sterować ustawieniami aparatu. Aplikacja jest dostępna nieodpłatnie w Google Play. Smartfon można wykorzystać także jako przenośny punkt dostępowy i za jego pośrednictwem wysyłać zdjęcia do wielu urządzeń i miejsc w sieci.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.