eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Smartfon Samsung GALAXY Beam

Smartfon Samsung GALAXY Beam

2012-03-02 00:15

Smartfon Samsung GALAXY Beam

Samsung GALAXY Beam - specyfikacja © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Firma Samsung Electronics Co., Ltd, przedstawiła podczas targów Mobile World Congress 2012 w Barcelonie Samsung GALAXY Beam - smartfon z projektorem, który umożliwia użytkownikom wyświetlanie multimediów na dużym ekranie.
GALAXY Beam pozwala pokazywać zdjęcia, wideo lub inne media cyfrowe rodzinie i przyjaciołom poprzez bezpośrednie rzutowanie obrazu na ściany, sufity lub dostępne powierzchnie, aby każdy mógł uczestniczyć w zabawie bez tłoczenia się wokół małego ekranu smartfona. Jasny projektor o mocy 15 lumentów umożliwia swobodne dzielenie się pamiętnymi chwilami życia bez specjalnych przygotowań i w dobrej jakości, nawet pod otwartym niebem.

„GALAXY Beam zapewnia mobilną swobodę, oferując unikatową możliwość wspólnego oglądania treści cyfrowej — w każdym miejscu i o każdej porze — choć jest równie kompaktowy i przenośny, jak każdy inny smartfon na rynku” - powiedział JK Shin, President IT & Mobile Communications Division w Samsung Electronics.

Filmy, mapy, informacje biznesowe, gry — GALAXY Beam może przedstawiać szeroką gamę treści multimedialnych w postaci ostrego obrazu wysokiej rozdzielczości o szerokości nawet 50 cali (ok. 125 cm). Urządzenie jest wyposażone w specjalną aplikację do obsługi projektora, która umożliwia wybranie treści i rozpoczęcie projekcji w kilku prostych krokach.

fot. mat. prasowe

Samsung GALAXY Beam z projektorem

Smartfon GALAXY Beam z projektorem

Teraz można dodać odrobinę nastroju do spotkań z przyjaciółmi, błyskawicznie zmieniając każdy pokój lub taras w minikino domowe poprzez wyświetlanie wideoklipów na suficie lub ścianie za jednym dotknięciem przycisku. Można też uwiecznić najciekawsze wakacyjne zdarzenia za pomocą wbudowanego aparatu o rozdzielczości 5 MP, a następnie wyświetlić je członkom rodziny z akompaniamentem muzycznym bezpośrednio z urządzenia, aby każdy mógł uczestniczyć w pokazie.

fot. mat. prasowe

GALAXY Beam

Samsung GALAXY Beam

 

1 2

następna

Oceń

6 6

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: